Teka kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-06 07:07:56
  • Data modyfikacji: 2022-12-04 21:42:43
Teka kontakt

Teka numer telefonu dla interesantów. Kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta Teka. Firma Teka adres e-mail, telefon kontaktowy.

Kontakt Teka

Teka jest międzynarodową korporacją, która została założona w 1924 roku w Niemczech. Specjalizuje się głównie w produkcji urządzeń kuchennych. pojemników przemysłowych, armatury łazienkowej, a także kuchni profesjonalnych. Interesanci, którzy chcą uzyskać kontakt Teka, mogą wypełnić w tym celu specjalny formularz kontaktowy. Należy wpisać wszystkie wymagane dane, a także odpowiednią treść. Wiadomość zostanie przesłana do Biura Obsługi Klienta. Wszystkie zainteresowane osoby mają również możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania petenci powinni kierować na adres mailowy, którym jest [email protected]. Pracownicy Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszystkie wiadomości najszybciej jak to możliwe.

Adres e-mail: [email protected]
Teka telefon: 942 355 050

Teka kontakt telefoniczny

Osoby, które chcą uzyskać z firmą Teka kontakt telefoniczny, mogą to wykonać, wykorzystując w tym celu numer telefonu, którym jest 942 355 050. Warto pamiętać, że telefon w firmie Teka jest obsługiwany w dni robocze w godzinach 9:00-17:00. Pod podanym numerem telefonu petenci mogą uzyskać informacje dotyczące produktów. Wszystkie połączenia są odbierane przez pracowników, którzy posiadają wymagane wykształcenie, wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe. Są oni w stanie odpowiedź bez problemu na każde pytanie, które zostało zadane przez interesanta. 

Aktualnie działający numer telefonu do firmy Teka to: 942 355 050