NC plus kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-12-13 22:50:34
  • Data modyfikacji: 2022-08-31 14:55:12
NC plus kontakt

Możliwość skontaktowania się z telefonicznym konsultantem NC Plus. Wszystkie dostępne formy kontaktu z NC Plus dostępne na poniższej stronie. Skorzystaj już dziś!

Platforma znana pod nazwą NC Plus, została zastąpiona przez Canal+. Wszyscy klienci korzystający z usług NC Plus zostali na bieżąco poinformowani o wszelkich zmianach. W razie jakichkolwiek problemów bądź pytań nie warto zwlekać i wybrać dostępny kontakt NC Plus z obsługą klienta.

Dzięki specjalnie utworzonej stronie wszyscy klienci mogą bez problemu znaleźć najlepsze dostępne formy kontaktu z firmą NC Plus. Zespół wykwalifikowanych konsultantów, który obsługuje Centrum Obsługi Klienta NC Plus z pewnością udzieli każdemu dzwoniącemu konkretnych i właściwych odpowiedzi dotyczących oferty firmy. Kontakt NC Plus dedykowany jest klientom, którzy zdecydują się na zakup konkretnego pakietu telewizji.

Kontakt NC Plus

Na chwilę obecną kontakt z NC Plus z klientami firmy realizowany jest poprzez połączenie telefoniczne z konsultantem. W przypadkach, gdy klienci mają problem z działaniem wykupionych usług, należy bezzwłocznie skontaktować się z obsługą klienta poprzez dostępny numer telefonu NC Plus lub infolinię NC Plus. Dostępny numer telefonu umieszczony został na stronie i dostępny jest w określonych godzinach pracy kontaktu NC Plus.

Infolinia NC Plus

Chcąc znaleźć aktualny numer telefonu w internecie w celu kontaktu z NC Plus, klienci często mogą natknąć się na problemy. W celu ułatwienia znalezienia potrzebnego numeru osobom, które go potrzebują, stworzono tę stronę internetową. Umieszczony został tu każdy możliwy i aktualny kontakt z NC Plus. Oczywiście warto wspomnieć, że podane poniżej numery telefonu NC Plus udostępnione dla klientów obsługiwane są przez konsultantów Centrum Obsługi Klienta NC plus wyłącznie w określonych godzinach pracy.

Kontakt telefoniczny NC Plus: 801 044 944
Kontakt telefoniczny NC Plus: 22 310 47 47

Godziny pracy infolinii NC Plus

Kontakt telefoniczny z NC Plus dzięki konsultantom odpowiedzialnym za Centrum Obsługi Klienta firmy możliwy jest codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00. Poprzez dostępne numery możliwe jest również zamówienie usług oferowanych przez firmę. Kontakt NC Plus umożliwia klientom zamówienie wybranych pakietów TV + Internet.

NC Plus kontakt poprzez pocztę elektroniczną

Klienci, którzy preferują elektroniczną formę kontaktu z NC Plus mają taką możliwość. Wszystkie osoby, które wykupiły dowolną usługę firmy NC Plus mogą poprzez zalogowanie się na oficjalnej stronie marki wysłać bezpośrednią wiadomość do Centrum Obsługi Klienta NC Plus. Z pewnością taka forma jest bardzo wygodna, gdyż klient bez problemu może zadać konkretne pytanie bądź opisać swój problem dotyczący oferty firmy NC Plus.

NC Plus dostępny numer telefonu na infolinię

Dla wszystkich osób zainteresowanych ofertą, jakie daje dostawca usług NC Plus udostępnia specjalny numer telefonu. Podany poniżej numer działa wyłącznie w godzinach pracy infolinii NC Plus.

NC Plus telefon kontaktowy: 22 22 00 000

NC Plus kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Dodatkowo konsultanci Biura Obsługi Klienta NC Plus udzielają wszystkim klientom potrzebnego wsparcia poprzez dostępne portale społecznościowe między innymi Facebook. W celu uzyskania potrzebnej pomocy klient w wiadomości musi podać swój numer PESEL bądź też numer abonenta w usłudze e-obsługa NC Plus.

Usługa NC Plus powstała w wyniku połączenia ze sobą platformy satelitarnej N oraz Cyfry+.