Falken kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-02-09 06:27:34
  • Data modyfikacji: 2022-10-30 19:15:12
Falken kontakt

Wszystkie aktualne dane kontaktowe do firmy Falken dostępne na stornie dla zainteresowanych. Uzyskaj kontakt telefoniczny z Falken pod odpowiednim numerem.

Kontakt Falken

Falken jest to firma należąca do koncernu Dunlop, który z kolei jest jednym z największych producentów opon na całym świecie. Falken posiada swoje fabryki zlokalizowane w wielu krajach, między innymi w Chinach, Afryce Południowej, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Niemczech, Tajlandii, czy też Turcji. Do Polski trafiają te opony firmy Falken, które zostały wyprodukowane głównie w Turcji.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące firmy lub produktów Falken, warto jest postarać się uzyskać kontakt Falken. Poszukując danych, które pozwoliłyby na kontakt Falken, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszystkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym na kontakt Falken.

Obecnie Falken nie posiada swojej siedziby umiejscowionej w Polsce. Najbliższe biuro firmy Falken ma swoje położenie w Niemczech w mieście Offenbach am Main.

Jednym ze sposobów, który pozwala klientom na kontakt Falken, jest forma mailowa. Wszelkie zapytania kierowane do firmy Falken, należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Jednak niestety na ten moment mailowa obsługa klienta w języku polskim nie jest dostępna. Przesyłanie zgłoszeń do Falken zaleca się, korzystając z języka angielskiego lub niemieckiego. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez pocztę elektroniczną, tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Falken kontakt z zainteresowanymi realizuje także na inne sposoby.

Adres: Berliner Str. 74-76, 63065 Offenbach am Main
E-mail: [email protected] 

Falken telefon

Falken kontakt umożliwia także drogą telefoniczną. Falken kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Wszelkie połączenia przychodzące na telefon Falken są obsługiwane przez specjalistów technicznych. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Falken, należy dzwonić pod numer +49 69 2475252 80. Jednak podany numer jest obsługiwane przez pracowników Falken w Niemczech. Obecnie kontakt Falken w języku polskim nie jest realizowany.

Falken kontakt telefoniczny umożliwia także z centralą firmy. Centrala Falken kontakt telefoniczny realizuje pod numerem +49 69 2475252 10. Jednak należy pamiętać o tym, że podany numer również prowadzi do biura Falken zlokalizowanego w Niemczech, dlatego też kontakt Falken w języku polskim pod podanym numerem nie jest możliwy.

Telefon (infolinia): +49 69 2475252 80
Telefon (centrala Falken): +49 69 2475252 10