KiK kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-11-15 19:04:14
  • Data modyfikacji: 2022-10-16 20:36:08
KiK kontakt

Wszystkie aktualne dane kontaktowe pozwalające na kontakt KiK udostępnione na stronie dla zainteresowanych. Numer telefonu do KiK. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta KiK.

Kontakt KiK

KiK jest to sieć niemieckich sklepów sprzedających towary tekstylne. Obecnie 400 sklepów z sieci KiK znajduje się na terenie Polski, z czego główny polski oddział KiK, ma swoje położenie w Warszawie przy ulicy Legnickiej 21a.

Poszukując aktualnych danych, które pozwalają na kontakt KiK, warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszystkie sposoby, które pozwalają zainteresowanym na kontakt KiK.

Jednym ze sposobów, które umożliwiają kontakt KiK, jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do KiK, należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową o adresie [email protected]. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta KiK, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów drogą mailową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Warto również pamiętać o tym, że mimo iż KiK jest to niemiecka sieć sklepów, to kontakt KiK możliwy jest także w języku polskim.

Warto także wiedzieć o tym, że wszelką pomoc można uzyskać w każdym ze stacjonarnych sklepów sieci KiK.

Adres:
KiK Textil Sp. z o.o.
ul. Legnicka 21a, 53-671 Wrocław

E-mail: [email protected]

KiK telefon

KiK kontakt z zainteresowanymi realizuje także formą telefoniczną. KiK kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Aby uzyskać telefoniczny kontakt KiK, należy dzwonić pod numer 0048 71 377 44 00. Jednak warto wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt KiK dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. KiK kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed zadzwonieniem na numer, który pozwana na kontakt KiK, warto, jest uzyskać informację, które dotyczą dostępności konsultantów na linii. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt KiK nie jest realizowany.

Telefon: 0048 71 377 44 00