Kontakt Osada Śnieżka

Kontakt Osada Śnieżka

Zarezerwuj telefonicznie pobyt w Osadzie Śnieżka. Całodobowy kontakt z Osadą Śnieżka. Aktualne dane kontaktowe do Osady Śnieżka dostępne na stronie.

Osada Śnieżka kontakt

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Osady Śnieżka, związane z na przykład rezerwacjami, warto, jest uzyskać kontakt z Osadą Śnieżka, aby otrzymać potrzebną pomoc od pracowników recepcji. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Osadą Śnieżka, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt z Osadą Śnieżka.

Osada Śnieżka kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt z Osadą Śnieżka online. Aby uzyskać kontakt z Osadą Śnieżka online, można skorzystać z między innymi formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz treść wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do pracowników Osady Śnieżka. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób, który pozwala na kontakt z Osadą Śnieżka.

Innym sposobem na kontakt z Osadą Śnieżka, jest elektroniczna skrzynka pocztowa. Osada Śnieżka kontakt mailowy realizuje pod paroma różnymi adresami. Pracownicy działu recepcji odbierają wiadomości wysyłane pod adres [email protected]. Natomiast kierując zapytania na adres e-mail [email protected], można skontaktować się z recepcją Osady Śnieżka. Istnieje także możliwość na kontakt mailowy w sprawie rezerwacji grupowych. W tym celu wiadomość należy wysyłać pod adres [email protected]. Kontakt z Osadą Śnieżka poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnej pomocy lub rezerwacji pobytu.

E-mail (dział rezerwacji): [email protected]
E-mail (recepcja): [email protected]
E-mail (rezerwacje grupowe): [email protected]

Telefon Osada Śnieżka

Osada Śnieżka kontakt realizuje także telefonicznie. Tak jak w przypadku elektronicznej skrzynki pocztowej, Osada Śnieżka kontakt telefoniczny umożliwia pod paroma różnymi numerami. Aby skontaktować się z działem rezerwacji Osady Śnieżka, należy dzwonić pod numer +48 75 61 26 656. Połączenia przychodzące pod ten numer, pozwalający na kontakt z Osadą Śnieżka, odbierane są przez całą dobę.

Innym numerem, pozwalającym na kontakt z Osadą Śnieżka jest +48 600 515 020. Ten numer pozwala na skontaktowanie się z pracownikami Osady Śnieżka w celu ustalenia rezerwacji grupowych. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że telefoniczny kontakt z Osadą Śnieżka pod tym numerem, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest dostępny. Na numerze dotyczącym rezerwacji grupowych połączenia odbierane są jedynie w wybranych godzinach. Pracownicy obierają połączenia przychodzące na ten telefon Osady Śnieżka od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Telefon (dział rezerwacji): +48 75 61 26 656
Telefon (rezerwacje grupowe): +48 600 515 020