Kontakt dla niepełnosprawnych

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-03-29 10:07:11
  • Data modyfikacji: 2022-12-05 21:17:44
Kontakt dla niepełnosprawnych

Kontakt dla niepełnosprawnych — uzyskanie informacji o leczeniu. Dofinansowanie rehabilitacji. Kontakt telefoniczny PFRON. Aktualne dane kontaktowe

Kontakt dla niepełnosprawnych

Osoby z niepełnosprawnościami mogą uzyskać pełne wsparcie dzięki Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. PFRON przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnościami i służy pomocą przy załatwianiu spraw urzędowych oraz dofinansowań leczeń. PFRON kontakt podany na stronie służy w celu wstępnego uzyskania informacji od pracowników urzędu.

PFRON kontakt udostępnia na swojej stronie internetowej, poprzez podanie numeru kontaktowego. Dzwoniąc, możliwe jest uzyskanie informacji o świadczących usługach przez urząd. Osoby z niepełnosprawnością, chętne załatwić osobiście sprawę mają możliwość także odwiedzić biuro. W przypadku osób między innymi głucho niemych, na miejscu dostępny jest tłumacz języka migowego, który służy pomocą w celu pełnej komunikacji.

Telefon kontaktowy dla niepełnosprawnych

Podany na stronie telefon kontaktowy dla niepełnosprawnych służy głównie w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących świadczeń. Możliwe jest skontaktowanie się z biurem obsługi klienta i wybranie tematu rozmowy. Dzwoniąc, można uzyskać informacje na temat dofinansowań, deklaracji oraz wniosków, wsparcia finansowego oraz dostępności dla osób indywidualnych.

Kontakt dla niepełnosprawnych poprzez infolinię możliwy jest jedynie w dni powszednie w godzinach 9:00 - 15:00. Dodatkowo opłata za połączenie regulowana jest według cennika operatora.

Telefon kontaktowy dla niepełnosprawnych 22 581 84 10

Kontakt dla niepełnosprawnych online

W przypadku pytań wymagających szerszej analizy tematu lub w przypadku osób głuchoniemych dostępny jest kontakt dla niepełnosprawnych online. Możliwe jest wysłanie swojego zapytania lub wniosku do odpowiedniego działu. Tak samo, jak w przypadku kontaktu telefonicznego dla niepełnosprawnych, możliwe jest uzyskanie wszelakich informacji dotyczących dofinansowań, czy ogólnej pomocy materialnej.

Kontakt dla niepełnosprawnych w sprawie dofinansowań 

Obsługa deklaracji oraz wpłat dla osób niepełnosprawnych

Informacja dla osób niepełnosprawnych o wsparciu ze środków PFRON

Dane kontaktowe PFRON dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne mogą również odwiedzić urząd osobiście. Warto jednak wcześniej umówić się na wizytę. Wszystkie informacje można uzyskać w biurze informacji. Na miejscu czeka także tłumacz języka migowego, który pomoże osobom głuchoniemym.

Adres kontaktowy PFRON dla niepełnosprawnych
al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa