Kontakt Panek

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-02-06 03:01:31
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 16:25:21
Kontakt Panek

Szukasz aktualnego telefonu Panek? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Panek. Telefon Panek pozwala na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy. Skorzystaj z aktualnego telefonu Panek już dziś!

Co to jest Panek?

Panek jest to sieć wypożyczalni samochodów, która utworzona została w roku 2000 przez Macieja Panka. Firma dysponuje flotą ponad 2000 samochodów w ponad 60 punktach wynajmu w całej Polsce, posiada też przedstawicielstwa na wszystkich polskich lotniskach oraz na Litwie. Spółka obsługuje rocznie ok. 40 000 klientów. Firma od lipca 2017 roku oferuje pod nazwą Panek CarSharing bezobsługowy wynajem samochodów typu car-sharing, który jest największą tego typu usługą w Polsce i dziewiątą co do wielkości w Europie. Do dziś poprzez lata praktyki i doświadczenia firma cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.

Kontakt Panek

Klienci mają możliwość napisać bezpośrednią wiadomość mailową dzięki podanemu poniżej adresu poczty elektronicznej. Dzięki podanemu mailowi możliwe jest napisanie bezpośredniej wiadomości do działu Biura Obsługi Klienta firmy. Należy w nim zawrzeć i dobrze opisać wszelkie pytania i wątpliwości, z jakimi zmaga się klient. Pomoże to pracownikom Panek na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Z pewnością odpowiedź ze strony konsultantów firmy powinna nadejść w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci Panek dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Panek: [email protected]

Chat online Panek

Warto jest także skorzystać z chatu online z konsultantem Panek. Dzięki niemu na żywo klienci mogą porozmawiać z obsługą Centrum Obsługi Klienta firmy i zadać wszelkie pytania dotyczące usług oferowanych przez firmę. Na pewno jest to bardzo dobra okazja na skonsultowanie wszelkich pytań, czy niepewności z wykwalifikowanym pracownikiem firmy. Warto jest więc skorzystać z opcji skontaktowania się z firmą Panek.

Telefon Panek

Jednym ze sposobów kontaktu z konsultantem Biura Obsługi Klienta Panek, jaki oferuje klientom firma, jest skorzystanie z udostępnionego na poniższej stronie internetowej numeru kontaktowego. Dzięki niemu klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikiem firmy. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji dotyczących usług, jakie oferuje firma. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta odpowiedzialni za kontakt Panek z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto jest także przed wcześniejszą próbą połączenia się z kontaktem Panek sprawdzić, czy jest on aktywny w czasie próby połączenia z konsultantem.

Telefon Panek: 690 20 20 20