Renee kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-08-22 00:04:59
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 11:07:15
Renee kontakt

Dane kontaktowe do sklepu Renee. Jak skontaktowac się z działem Obsługi Klienta Renee. Kontakt do sklepu odzieżowego Renee na stronie.

Renee kontakt

Renee jest polską marką odzieżową działająca na rynku od 8 lat. Marka Renee skupia się w głównej mierze na produkcji odzieży dla kobiet. Głównym mottem firmy odzieżowej Renee jest “Taka właśnie jestem”. Renee w latach swojej działalności prowadziło wiele kampanii odzieżowych jak Daydream, Authentic, Nostalgy mood, czy Taka właśnie jestem. Oprócz działalności sklepu internetowego Renee posiada również bloga modowego, na którym zamieszcza artykuły modowe, wywiady ze znanymi influencerkami oraz ciekawostki.

kontakt Renee  jest możliwy na kilka różnych sposobów, gdzie jednym z nich jest kontakt poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu internetowego marki Renee. Poprzez formularz można kontaktować się w sprawach dotyczących zakupu internetowego czy na temat rzeczy outletowych, konsultanci marki Renee szybko skontaktują się w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Innymi opcjami kontaktu z firmą Renee jest opcja kontaktu telefonicznego działającego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Jedną z ostatnich form kontaktu jest adres poczty elektronicznej, gdzie można przesłać zapytania odnośnie zakupionych produktów, polityki zwrotów, czy odzieży outletowej.

Renee kontakt telefoniczny: +48 22 113 71 00

Rene adres poczty elektronicznej: [email protected]

 

Blog Renee

Na blogu Renee można znaleźć wiele ciekawych artykułów dotyczących mody, lifestylu czy aktualnych trendów, dodatkowo jest możliwość skontaktowania się w celu zaproponowania ewentualnej współpracy z marką Renee lub bezpośredni kontakt do twórczyni bloga.

Współpraca:
[email protected]

Twórczyni Bloga:
[email protected]

FAQ Renee

W ramach ewentualnych niepewności oprócz kontaktu zajrzeć na FAQ znajdujące się na stronie sklepu internetowego, gdzie można znaleźć wszelkie odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące zamówień, czasu ich realizacji, polityki zwrotów czy płatności. Wszystkie informacje można znaleźć pod adresem strony internetowej marki Renee