Betclic kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-01-11 23:30:59
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:03:16
Betclic kontakt

Betclic kontakt. Dane kontaktowe Betclic, numer kontaktowy, adres, e-mail. Zakłady bukmacherskie Betclic. Aktualny kontakt dla zainteresowanych dostępny na stronie Betclic.

Kontakt Betclic

Betclic to firma oferująca zakłady bukmacherskie. Swoją działalność w Polsce rozpoczęła w roku 2019. Osoby zainteresowane na stronie internetowej Betclic mogą obstawiać zakłady dotyczące różnych sportów takich jak: piłka nożna, tenis, badminton, baseball, boks, golf oraz wielu więcej wydarzeń sportowych odbywających się na świecie. Dodatkowo strona internetowa Betclic oferuje możliwość podglądu na żywo wyników sportowych poszczególnych wydarzeń sportowych.

Kontakt Betclic jest realizowany drogą online. Chcąc skontaktować się z Betclic można skorzystać z poczty elektronicznej. Aby z powodzeniem osiągnąć kontakt z Betclic, należy wysłać wiadomość mail na adres e-mail Betclic. W wiadomości mail można umieścić zapytania dotyczące zakładów bukmacherskich oraz w jaki sposób są one prowadzone, wypłat za wygrane zakłady lub zgłosić napotkane problemy techniczne w trakcie korzystania ze strony internetowej Betclic.

Numer kontaktowy Betclic

Kontakt Betclic nie jest realizowany drogą telefoniczną, z tego też powodu numer kontaktowy Betclic nie jest dostępny publicznie. Jedynymi możliwościami na uzyskanie kontaktu do obsługi klienta Betclic jest napisanie wiadomości mail na adres e-mail Betclic lub skorzystanie z czatu online dostępnego dla osób zarejestrowanych na stronie internetowej Betclic.

Dane kontaktowe Betclic

Betlick Adres

  • Adres: ul. Zwycięskiej 20A/204, 53-033 Wrocław,

Betclic Adres e-mail