70mai kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-01-28 08:39:21
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 13:35:43
70mai kontakt

Kontakt 70mai. Pomoc techniczna 70mai kontakt. Dane kontaktowe 70mai, numer kontaktowy, e-mail, adres. 70mai Xiaomi kontakt.

70mai Kontakt

Firma 70mai powstała w roku 2016. Zajmuje się tworzeniem inteligentnej elektroniki samochodowej, w szczególności kamer przeznaczonych dla pojazdów. W szerokiej ofercie towarów 70mai znajdują się kamery i akcesoria samochodowe oraz inteligentne zegarki. Firma 70mai posiada swojego oficjalnego dystrybutora, Posfoto sp. z o.o sp. k. 

Kontakt 70mai

W przypadku napotkania sytuacji wymagającej pomocy technicznej kontakt 70mai pozwala na komunikację poprzez napisanie wiadomości na adres e-mail 70mai kontakt. Dodatkowo istnieje możliwość skontaktowania się przez uzupełnienie formularza kontaktowego zlokalizowanego na stronie internetowej kontakt 70mai. Podczas wypełniania formularza kontaktowego należy wybrać odpowiednią kategorię zapytania:

  • Serwis i reklamacje,
  • Zamówienie internetowe,
  • Kontakt ws. oferty,
  • Inne,

Następnie podać swój adres e-mail, na który przyjdzie odpowiedź, w której obsługa klienta 70mai udzieli odpowiedzi na posiadany problem lub pytanie. Ostatnim polem formularza kontaktowego jest miejsce na treść pytania kierowanego do pracowników 70mai kontakt.

Inną możliwością jest kontakt przez połączenie telefoniczne na numer kontaktowy 70mai kontakt. Jest to zdecydowanie najszybszy sposób na otrzymanie odpowiedzi dotyczącej posiadanej sprawy. Kolejnym sposobem na kontakt 70mai jest przez pocztę elektroniczną na firmowy adres e-mail. Ostatnią opcją na uzyskanie informacji na pytanie jest poprzez portal społecznościowy Facebook, gdzie 70mai ma swoją grupę wsparcia technicznego.

Dane kontaktowe 70mai numer kontaktowy, e-mail