Stara Mydlarnia kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-09-24 10:59:39
  • Data modyfikacji: 2022-10-05 13:25:12
Stara Mydlarnia kontakt

Skontaktuj się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta Stara Mydlarnia. Infolinia telefoniczna Starej Mydlarni, dostępna pod numerem udostępnionym na stronie.

Kontakt Stara Mydlarnia

Stara Mydlarnia jest to firma, która już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków przeznaczonych do kąpieli oraz pielęgnacji ciała, włosów i twarzy. Stara Mydlarnia zakupy umożliwia zarówno online jak i w stacjonarnych sklepach zlokalizowanych w wielu Polskich miastach. 

Poszukując aktualnych danych, pozwalających na kontakt Stara Mydlarnia, warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające klientom kontakt Stara Mydlarnia.

Główna siedziba Starej Mydlarni ma swoje położenie w Warszawie przy ulicy Stawki nr 2A/1. Natomiast biuro handlowe oraz magazyn znajduje się w miejscowości Białe Błota przy ulicy Barwinkowej 27 koło Bydgoszczy.

Stara Mydlarnia kontakt realizuje między innymi poprzez pocztę elektroniczną. Aby wysłać wiadomości do Biura Obsługi Klienta, należy ją kierować pod adres e-mail [email protected]. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wiadomości tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Jednak uzyskanie odpowiedzi na wiadomość możliwe jest jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:00. Warto jest również wiedzieć o tym, że możliwy jest kontakt mailowy z poszczególnymi działami Starej Mydlarni. Wszystkie adresy e-mail prowadzące do konkretnych działów udostępniono poniżej.

Adres (główna siedziba):
ul. Stawki nr 2A/1,
00-193 Warszawa

Adres (biuro handlowe i magazyn):
ul. Barwinkowa 27,
86-005 Białe Błota k. Bydgoszczy

E-mail (Biuro Obsługi Klienta): [email protected]
E-mail (dział marketingu): [email protected]
E-mail (dział franczyzy): [email protected]
E-mail (dział handlowy): [email protected]
E-mail (dział HR.): [email protected]
E-mail (dział eksportu): [email protected]

Stara Mydlarnia telefon

Stara Mydlarnia kontakt realizuje także telefonicznie. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Stara Mydlarnia, należy zadzwonić na numer +48 52 373 00 06 lub +48 737 586 062. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Stara Mydlarnia kontakt telefoniczny realizuje jedynie w wybranych godzinach. Na ten moment całodobowy kontakt Stara Mydlarnia nie jest możliwy. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na podany numer od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Stara Mydlarnia nie jest możliwy.

Telefon: +48 52 373 00 06
Telefon komórkowy: +48 737 586 062