Aborcyjny Dream Team kontakt

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2017-11-27 06:41:00
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 15:59:10
Aborcyjny Dream Team kontakt

ADT kontakt. Dane kontaktowe ADT, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt dostępny na stronie kontaktowej ADT.

ADT kontakt

Aborcyjny Dream Team (ADT) to grupa zajmująca się prawami aborcyjnymi na terenie Polski. ADT założone w październiku roku 2016, swoją główną siedzibę posiada w Warszawie. Wolontariusze należące do grupy ADT otrzymują i odpowiadają na pytania zadawane przez kobiety poszukujące aborcji oraz zajmuje się prowadzeniem warsztatów dotyczących sposobów podawania mifepristonu i misoprostolu, czyli kombinacji leków stosowanych w aborcji medycznej.

Kontakt ADT jest realizowany drogą online i telefonicznie. Jedną z możliwości kontaktu jest kontakt przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie kontaktowej ADT. Aby poprawnie skontaktować się z marką ADT, w formularzu należy podać imię oraz adres e-mail. Po wpisaniu tych danych kolejnym krokiem jest zapisanie treści wiadomości oraz wysłanie gotowego formularza kontaktowego do ADT kontakt. Drugą opcją na kontakt online jest skorzystanie z poczty elektronicznej i napisanie wiadomości mail na adres e-mail ADT kontakt. Kontakt z ADT jest także możliwy przez napisanie wiadomości na profil ADT na jednym z portali społecznościowych, Facebook lub Instagram.

Numer kontaktowy ADT

ADT kontakt umożliwia również za pomocą połączenia telefonicznego. W celu kontaktu telefonicznego należy zadzwonić na numer kontaktowy ADT. Konsultanci linii kontaktowej po odebraniu przychodzącego połączenia udzielą wszelkich informacji na temat działalności ADT oraz pomogą w sprawie problemów technicznych. Kontakt telefoniczny jest możliwy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 - 20:00.

Dane kontaktowe ADT

ADT Numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy: +48 222 922 597,

ADT Adres e-mail