Abilet kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-01-11 02:04:44
  • Data modyfikacji: 2022-08-29 17:51:34
Abilet kontakt

Skontaktuj się z Abilet telefonicznie lub mailowo. Kontakt ze wsparciem klienta Abilet. Kontakt telefoniczny z Abilet możliwy pod numerem dostępnym na stronie.

Kontakt Abilet

Abilet jest to portal internetowy, który zajmuje się między innymi sprzedażą biletów na przeróżne wydarzenia muzyczne, sportowe czy kulturowe. Dodatkowo Abilet umożliwia wszystkim zainteresowanym dostęp do informacji dotyczących wydarzeń sportowych oraz kulturowych odbywających się na terenie Polski. Sprzedaż biletów na wydarzenia możliwa jest zarówno internetowo jak i w jednym z wielu stacjonarnych punktów sprzedaży, które można znaleźć na terenie całego kraju.

Kontakt Abilet możliwy jest, chociażby poprzez czat online w aplikacje Messenger. Wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów Abilet odbierane są przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta Abilet. Jednak zaleca się, aby wszelkie wiadomości formalne kierować na pocztę elektroniczną.

Abilet kontakt umożliwia również między innymi poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości do pracowników działu Obsługi Klienta Abilet należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Kontakt Abilet poprzez użycie poczty elektronicznej pozwala na wygodną oraz szybką rozmowę z konsultantem Biura Obsługi Klienta Abilet.

Dodatkowo kontakt Abilet możliwy jest przy użyciu tradycyjnej poczty. Wszelką korespondencję do portalu Abilet należy kierować pod adres ul. Zamkowa 7/4a, 65-086 Zielona Góra.

E-mail: [email protected] 

Adres: ul. Zamkowa 7/4a, 65-086 Zielona Góra

Telefon Abilet

Telefoniczny kontakt Abilet możliwy jest dzięki konsultantom Biura Obsługi Klienta, którzy obsługują wszelkie połączenia przychodzące na infolinię. Kontakt Abilet możliwy jest pod numerem telefonu (+48) 68 320 20 60. Warto jednak wiedzieć o tym, że kontakt Abilet poprzez formę telefoniczną nie jest dostępny całodobowo. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Abilet jedynie w wybranych godzinach. Abilet kontakt telefoniczny umożliwia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Poza tymi godzinami warto jest skorzystać z innych form, które pozwalają na kontakt Abilet.

Telefon: (+48) 68 320 20 60