Pirelli kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-03 00:05:22
  • Data modyfikacji: 2022-12-10 00:27:04
Pirelli kontakt

Kontakt Pirelli możliwy telefonicznie lub online. Pomoc od konsultantów BOK Pirelli dostępna pod odpowiednim numerem udostępnionym na stronie. Infolinia Pirelli.

Kontakt Pirelli

Pirelli jest to Włoskie przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją opon konsumenckich wysokiej jakości. Gdy wystąpił jakiekolwiek pytania dotyczące Pirelli lub produktów wyprodukowanych przez tę firmę, warto, jest uzyskać kontakt Pirelli, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Pirelli, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Pirelli.

Centralna siedziba Pirelli w Polsce zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Klimczaka 1. Biuro Pirelli czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:30.

Pirelli kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt Pirelli poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Pirelli. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Pirelli, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto wiedzieć o tym, że Pirelli kontakt z klientami realizuje także na inne sposoby.

Pirelli kontakt online umożliwia też bezpośrednio poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do firmy Pirelli, należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected]. Tak jak w przypadku formularza kontaktowego, wiadomości są odbierane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta Pirelli, którzy gwarantują profesjonalną oraz jak najszybszą pomoc.

Adres: ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa
E-mail: [email protected]

Pirelli telefon

Kolejnym sposobem pozwalającym na kontakt Pirelli, jest forma telefoniczna. Pirelli kontakt telefoniczny realizuje poprzez infolinię. Wszelkie połączenia kierowane pod numer, pozwalający na kontakt Pirelli, są odbierane przez pracowników z Biura Obsługi Klienta. Warto jest uzyskać kontakt Pirelli w przypadku problemu z oponami tej firmy. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Pirelli, należy dzwonić pod numer 22 517 10 00. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Pirelli, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. Pirelli kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Na podany numer, pozwalający na kontakt Pirelli należy dzwonić w godziny pracy biura firmy w Warszawie.

Telefon: 22 517 10 00