Informacja turystyczna Szklarska Poręba

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-12-11 18:56:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 13:35:43
Informacja turystyczna Szklarska Poręba

Jak uzyskać kontakt z informacją turystyczną Szklarska Poręba. Kontakt telefoniczny z informacją turystyczną. Informacje o noclegach i atrakcjach miejscowości.

Szklarska Poręba kontakt

Szklarska Poręba to polskie miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie karkonoskim. Nazywane jest "Bramą do Karkonoszy". Leży pomiędzy Karkonoszami a Górami Izerskimi. W mieście znajdują się popularne resorty narciarskie. Turyści coraz częściej wybierają Szklarską Porębę jako swój cel podróży. Jest to ośrodek sportów zimowych, ponieważ znajduje się tu rozbudowana sieć wyciągów, nartostrad oraz tras biegowych. Osoby planujące wyjazd do tego miasta mogą się skontaktować z informacją turystyczną Szklarska Poręba, która pomoże turystom znaleźć noclegi i atrakcje warte zwiedzania.

Informacja turystyczna Szklarska Poręba kontakt

Kontakt z informacją turystyczną Szklarska Poręba jest możliwy telefonicznie. Po zadzwonieniu pod numer 703 803 033 konsultanci telefoniczni pomogą turystom we wszelkich sprawach związanych z pobytem w mieście. Kontakt telefoniczny możliwy jest również w języku angielskim dla turystów zza granicy. Oprócz tego informację turystyczną Szklarska Poręba można otrzymać online przez różne strony internetowe. Strony oferują informacje o dostępnych noclegach, atrakcjach i zabytkach znajdujących się w mieście. 

Numer telefonu: 703 803 033