Kontakt Galeria Astra Wrocław

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-10-04 19:55:35
  • Data modyfikacji: 2023-02-04 01:46:09
Kontakt Galeria Astra Wrocław

Skontaktuj się z Galerią Astra we Wrocławiu. Aktualne dane kontaktowe do Galerii Astra dostępne na stronie. Numer kontaktowy do Galerii Astra. Kontakt online Galeria Astra.

Galeria Astra Wrocław kontakt

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Galerii Astra, związane na przykład ze znajdującymi się tam sklepami, warto, jest uzyskać kontakt z Galerią Astra, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Galerią Astra, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt z Galerią Astra.

Istnieje możliwość stacjonarnej wizyty w Galerii Astra i osobistej rozmowy z pracownikami. W tym przypadku należy przyjść bezpośrednio do Galerii Astra, która zlokalizowana jest we Wrocławiu przy ulicy Horbaczewskiego 4-6.

Galeria Astra kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Galerią Astra online. Aby uzyskać kontakt z Galerią Astra online, można skorzystać z na przykład formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Galerii Astra. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Galerii Astra, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób pozwalający na kontakt z Galerią Astra.

Innym sposobem na kontakt z Galerią Astra, jest elektroniczna skrzynka pocztowa. Wszelkie wiadomości kierowane do Galerii Astra, należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected]. Kontakt Astra, korzystając z formy mailowej, pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnej pomocy.

Adres: 54-130 Wrocław ul. Horbaczewskiego 4-6
E-mail: [email protected]

Telefon Galeria Astra

Galeria Astra kontakt realizuje także telefonicznie. Aby uzyskać telefoniczny kontakt z Galerią Astra, należy dzwonić pod numer 71 354 96 02. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt z Galerią Astra, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest obsługiwany. Galeria Astra kontakt z klientami realizuje jedynie w wybranych godzinach. Na numer, pozwalający na kontakt z Galerią Astra, należy dzwonić w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Telefon: 71 354 96 02

Kontakt Galeria Astra – dział zatrudnienia

W przypadku rozważania kariery w Galerii Astra należy skontaktować się z działem zatrudnienia. Można to zrobić na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich jest to forma mailowa. Dział zatrudnienia odbiera wiadomości wysyłane na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Innym sposobem na kontakt z działem zatrudnienia Galerii Astra, jest forma sposób telefoniczny. W tym przypadku numer, z którym należy się kontaktować, jest to 71 354 96 14.

E-mail: [email protected]
Telefon: 71 354 96 14