Fiat kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-09-06 07:26:20
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 15:59:53
Fiat kontakt

Kontakt fiat. Jak uzyskać kontakt Fiat. Dane kontaktowe fiat polska dostępne na stronie serwisu. Fiat kontakt poprzez kontakt telefoniczny.

FIAT - Włoskie przedsiębiorstwo

Fiat jest włoskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją samochodów osobowych, sportowych, ciężarowych, dostawczych oraz rajdowych. Fiat swoją siedzibę posiada w Turynie, został założony 11 lipca 1899 roku przez Giovanniego Angellego. Rozwinięcie skrótu FIAT oznacza Fabbrica Italiana Automobili Torino (pol. Włoska Fabryka Samochodów w Turynie). 

Fiat Kontakt

Kontakt z producentem Fiat jest możliwy do uzyskania dwa dostępne sposoby, jednym z nich jest kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący linię telefoniczną są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00 . Drugą możliwością kontaktu jest formularz kontaktowy. Aby poprawnie uzupełnić formularz kontaktowy użytkownik, powinien w nim zamieścić swoje imię oraz nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, wybrać temat oraz uzupełnić treść wiadomości. Dodatkowo na stronie głównej fiat klienci mogą znaleźć zakładkę z modelami samochodów dostępnych w fiat oraz poprzez formularz dopytać o szczegóły dotyczące pojazdu. 

Promocje Fiat — Na witrynie internetowej fiat użytkownicy mogą znaleźć zakładkę promocje, w której są informowani o aktualnych promocjach czy dotacjach. Przykładowo Fiat 500 został zwycięzcą w plebiscycie Auto Lider 2022 w kategorii auto elektryczne, co oznacza, że osoby zainteresowane kupnem tego modelu mogą się cieszyć dopłatą rządową w programie “mój elektryk”.

Fiat Dane kontaktowe

Aby skontaktować się telefonicznie z Fiat, należy wykonać połączenie telefoniczne na poniższy numer:
00 800 3428 00 00