State Grid kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2017-09-04 17:44:38
  • Data modyfikacji: 2022-09-04 00:04:10
State Grid kontakt

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Kliena State Grid. Aktualne dane kontaktowe do State Grid udostępnione na stronie. Kontakt ze State Grid dla klientów możliwy telefonicznie i mailowo.

Kontakt State Grid

State Grid jest to obecnie największy dostawca energii elektrycznej w Chinach, który obecnie inwestuje również w Malezji. State Grid zajmuje się dostarczaniem energii głównie w zachodnich, środkowych oraz północnych Chinach. Siedziba firmy znajduje się w Pekinie. State Grid został założony w 2002 roku i jest to firma państwowa. Według rankingu Fortune Global 500 z 2021 roku State Grid jest to druga pod względem wielkości firma na świecie. 

State Grid kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym zarówno telefonicznie jak i poprzez pocztę elektroniczną. Na stronie udostępniono wszystkie aktualne dane kontaktowe do State Grid. 

Kontakt State Grid używając poczty elektronicznej, możliwy jest pod adresem [email protected]. Wszelkie wiadomości od klientów odbierane są przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta State Grid. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie pytania wysyłane na podany adres e-mail tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Realizując kontakt State Grid poprzez pocztę elektroniczną, nie trzeba liczyć się z kosztami za połączenie, jakie mogą wystąpić podczas kontaktu z firmą telefonicznie.

Adres: West Chang'an Street 86, Xiceng Area, Beijing, China
E-mail: [email protected]

State Grid telefon

Telefoniczny kontakt State Grid możliwy jest dzięki infolinii. Wszelkie połączenia kierowane przez klientów na telefon State Grid obsługiwane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Aby skontaktować się telefonicznie ze State Grid, należy wybrać numer 86 10 6659 7588. Podany numer kontaktowy prowadzi do centrali firmy. Jednak warto wiedzieć o tym, że dzwoniąc pod numer prowadzący na telefon State Grid, należy liczyć się z tym, że obsługa klienta, jest tam prowadzona w języku chińskim. Kontakt State Grid po polsku nie jest na tę chwilę możliwy.

Telefon: 86 10 6659 7588