ZUT kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2017-07-21 01:18:40
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 14:01:15
ZUT kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z ZUT? Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ZUT dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt mailowy

Kontakt ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ZUT w Szczecinie to publiczna uczelnia akademicka powstała 1 stycznia 2009 w Szczecinie z połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej. Według webometrycznego rankingu uniwersytetów świata ze stycznia 2015 pokazującego zaangażowanie instytucji akademickich w Internecie uczelnia zajmuje dziesiąte miejsce w Polsce wśród uczelni technicznych, a na świecie 1717. pośród wszystkich typów uczelni. ZUT kontakt swoim studentom umożliwia na kilka sposobów.

ZUT kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z ZUT dostępny jest pod numerem 91 449 41 11. On połączy dzwoniącą osobę z centralą główną. Każdy wydział ZUT ma swój własny numer telefonu i osoby dzwoniące w konkretnej sprawie powinny sprawdzić go oraz godziny otwarcia biura na stronie internetowej uniwersytetu. Kontakt telefoniczny ZUT jest jedną z najszybszych form kontaktu.

Z ZUT kontakt można również osiągnąć mailowo. Wszelkie pytania w sprawie rekrutacji można przesyłać na adres [email protected]. Dane kontaktowe poszczególnych wydziałów ZUT znajdują się na ich stronach internetowych.

Adres e-mail: [email protected]