Remington kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-05-04 18:25:17
  • Data modyfikacji: 2022-10-01 23:06:38
Remington kontakt

Skontaktuj się z firmą Remington telefonicznie. Remington kontakt online. Wszystkie aktualne dane kontaktowe do marki Remington, udostępnione na stronie. Remington kontakt dla klientów.

Kontakt Remington

Remington jest to przodująca firma, która zajmuje się produkcją produktów do stylizacji włosów, golenia oraz strzyżenia. Marka Remington należy do amerykańskiej korporacji Rayovac, której właścicielem jest koncern Spectrum Brands. Siedziba firmy Remington w Polsce znajduje się w Warszawie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7.a.

Poszukując aktualnych danych, pozwalających na kontakt Remington można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszystkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym kontakt Remington.

Jedną z dostępnych form, która pozwala na kontakt Remington, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej marki. Arkusz należy odpowiednio wypełnić poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Po wysłaniu formularza kontaktowego pracownik, który zajmuje się obsługą klienta, skontaktuje się z osobą, która przesłała zgłoszenie drogą mailową lub telefoniczną. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że formularz kontaktowy nie jest to jedyna forma, która pozwala na kontakt Remington.

Adres:
Spectrum Brands Poland Sp. z o.o.
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7.a, 02-366 Warszawa

Remington Telefon

Innym sposobem na kontakt Remington, jest forma telefoniczna. Remington, kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Aby skontaktować się z marką Remington, należy zadzwonić pod numer telefonu +48 22 598 07 00. Dzwoniąc na numer, który pozwala na kontakt Remington, można uzyskać wszystkie potrzebne informacje dotyczące firmy lub produktów Remington. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że telefoniczny kontakt Remington nie jest dostępny przez całą dobę. Konsultanci telefoniczni z Biura Obsługi Klienta obsługują połączenia przychodzące na infolinię Remington jedynie w wybranych godzinach. Przed zadzwonieniem na numer prowadzący na telefon Remington warto, jest uzyskać informacje, które dotyczą dostępności pracowników na linii.

Telefon: +48 22 598 07 00