Patryk Vega kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-05-17 20:00:33
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 12:27:59
Patryk Vega kontakt

Patryk Vega kontakt telefoniczny. Dane kontaktowe do reżysera Patryka Vegi. Kontakt do Patryka Vegi znajduje się na stronie.

Patryk Vega Kontakt

Patryk Sebastian Vega, polski reżyser, scenarzysta oraz socjolog. Jako scenarzysta zadebiutował w 1998 roku, wtedy realizował serial pod tytułem Pierwszy milion. Jest również pomysłodawcą oraz współrealizatorem serialu Prawdziwe Psy. W dzisiejszych czasach oprócz tego Patryk Vega może być znany z takich twórczości jak: Pitbull, Pitbull:Nowe porządki, Botoks, Kobiety Mafii.
Założył również Fundację Patryka Vegi, która zapewnia godne warunki życiowe oraz opeieke medyczną dzieciom i młodzieży.

Aby uzyskać kontakt Patryk Vega, można spróbować uzyskać poprzez jego media społecznościowe takie jak Instagram czy Facebook.

Patryk Vega Kontakt Fundacja

Z Fundacja Patryk Vega można się skontaktować poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie fundacji, należy w nim uzupełnić imie, nazwisko oraz adres e-mail, następnie napisać wiadomość do fundacji. Z fundacją można kontaktować  się w celu wsparcia działalności Patryka Vegi, oraz w ramach zapytania o działalność, jaką prowadzą. Dodatkowo można się również z Fundacja Patryk Vega, skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej znajdującej się pod adresem: [email protected]