Terranova kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-04-09 12:22:46
  • Data modyfikacji: 2022-10-17 12:20:25
Terranova kontakt

Kontakt z Terranova przez infolinie, aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, wystarczy przeczytać poniższe informacje kontaktowe. Wszelkie dane kontaktowe na tej stronie są aktualne.

Kontakt Terranova

Chcąc, skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Terranova należy wypełnić formularz kontaktowy w Terranova kontakt, który zostanie rozpatrzony i  wysłany z wiadomością zwrotną w ciągu 24h. Wiadomości można wysyłać bezpośrednio na adres email sklepu zależnie która forma nam odpowiada bardziej, adres sklepu Terranova znajduje się poniżej. 

E-mail: [email protected] 

Infolinia Terranova kontakt

Sklepy Terranova podlegają grupie Teddy, do której kontakt umożliwia infolinia. Po kontakcie telefonicznym na numer Terranova +39 0541 301411 następuje możliwość pomocy poprzez konsultantów telefonicznych. Infolinia działa tylko w wybranych godzinach, w których dostępni są konsultanci Terranova. Na infolinie można zwracać się w sprawach dotyczących firmy oraz ich produktów, np. reklamacje, zapytania o dostępność w sklepach itp. W przypadku skontaktowania się z infolinią istnieje możliwość dostania natychmiastowej odpowiedzi i dokładniejsze opisanie problemu. W przypadku kontaktu do infolinii mogą zostać naliczane koszta, związane z połączeniem.

Newsletter Terranova

Chcąc anulować subskrypcję SMS newslettera Terranova należy w formie SMS wysłać wiadomość o treści anuluj mnie na numer +39 366 636 92 92, z numeru telefonu, który jest zapisany do newslettera firmy Terranova, w razie niepowodzenia bądź innych błędów należy również kontaktować się przez formularz lub adres email sklepu.

Telefon kontaktowy: +39 0541 301411