Kontakt Filharmonia Rybnicka

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-07-24 08:03:30
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 09:35:39
Filharmonia Rybnicka Kontakt

Dostępny kontakt do Filharmonii Rybnickiej. Uzyskaj odpowiedzi na pytania. Informacje dotyczące koncertów, biletów, harmonogramu występów.

Filharmonia Rybnicka kontakt

 Filharmonia Rybnicka kontakt odbywa się za pomocą formularza kontaktowego udostępnionego na stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować, polecamy formularz filharmonii. Kontakt przez e-mail to jedyna forma kontaktu dostępna na stronie internetowej Filharmonii Rybnickiej. Filharmonia Rybnicka kontakt nie obsługuje komunikacji telefonicznej. Filharmonia rybnicka nie udostępnia adresu e-mail swoim klientom do skontaktowania się. Jedyną drogą kontaktu z filharmonią rybnicką jest poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź. Wchodząc na stronę filharmonii można przeczytać różnego typu artykuły na przykład o historii filharmonii, o dniach cecylińskich, o festiwalu muzyki im. H.M. Góreckiego, o koncertach edukacyjnych, o koncertach ogólnie o relacjach.     

Filharmonia Rybnicka – instytucja kultury, której środki zaczerpnięto z Rybnickiej Orkiestry Symfonicznej, która działała w Rybniku od 1934 do 1939 roku. Obecnie siedzibą Filharmonii jest Rybnickie Centrum Kultury przy ul. Św. Walier 1.