Jeronimo Martins kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-21 22:20:39
  • Data modyfikacji: 2023-01-26 09:54:03
Jeronimo Martins kontakt

Dane kontaktowe Jeronimo Martins. Kontakt z Jeronimo Martins dostępny jest drogą telefoniczną oraz poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. Kontakt z Jeronimo Martins dostępny jest na stronie serwisu.

Jeronimo Martins kontakt

Jeronimo Martins jest portugalskim przedsiębiorstwem będącym między innymi właścicielem sieci handlowej Biedronka. Grupa Jeronimo Martins w Portugalii zarządza trzema sieciami hipermarketów i supermarketów, a także hurtowniami i zakładami produkcyjnymi. 

Jeronimo Martins kontakt jest możliwy na kilka sposobów w zależności od potrzeb klienta. Pierwszą z możliwości kontaktu z firmą Jeronimo Martins jest kontakt telefoniczny. Zależnie od kierowanego pytania należy wykonać połączenie telefoniczne na odpowiedni numer telefonu. Oprócz tego firma Jeronimo Martins udostępnia kontakt poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. Konsultanci postarają się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie na wysyłane wiadomości. Zgłoszenia można wysyłać dotyczące samej marki Jeronimo Martins, ale również dotyczące marketów Biedronka oraz Hebe.

Jeronimo Martins kontakt telefoniczny:

Aby skontaktować się telefonicznie z firmą Jeronimo Martins, należy wykonać połączenie telefoniczne na poniższe numery telefonu w zależności od potrzeb:

Biuro Relacji inwestycyjnych: +351 21 752 61 05

Biuro Relacji z Mediami: +351 21 752 6180

Biuro menadżerskie: +351 21 753 23 92

Jeronimo Martins kontakt przez adres internetowej poczty elektronicznej:

Aby skontaktować się mailowo z firmą Jeronimo Martins, należy napisać na poniższe adresy w zależności od potrzeb:

Biuro Relacji inwestycyjnych: [email protected]

Biuro Relacji z Mediami: [email protected]

Biuro Rekrutacji: [email protected]

Biuro menadżerskie: [email protected]