Kontakt Kwejk

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-03-28 17:31:56
  • Data modyfikacji: 2023-02-25 20:59:56
Kontakt Kwejk

Skontaktuj się z firmą dzięki aktualnym sposobom kontaktu z Kwejk. Skorzystaj już dziś z kontaktu Kwejk i uzyskaj wszelkie odpowiedzi na pytania i wątpliwości związane z usługami firmy.

Kontakt Kwejk

Klienci mają możliwość skorzystać z udostępnionych adresów poczty elektronicznej w celach kontaktu z Kwejk. Dzięki temu mają możliwość bezpośredniej korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Przed wysłaniem wiadomości należy w tytule zawrzeć, z jaką sprawą klient zwraca się do firmy, w treści wiadomości dokładnie opisując problem, z jakim się zmaga. Pomoże to pracownikom Kwejk w szybszym znalezieniu właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Warto zaznaczyć, że podany został więcej niż jeden adres poczty mailowej. Każdy jednak został opisany, a wybór odpowiedniego maila zależy od spraw, z jakimi problem mają klienci. Z pewnością pracownicy Kwejk dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Kwejk: [email protected]

Z firmą Kwejk klienci mogą skonsultować się za pomocą dostępnego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Formularz ten przed wysłaniem należy uprzednio odpowiednio wypełnić. W pierwszym kroku klient poproszony zostanie o podanie potrzebnych danych, następnie należy wybrać temat zgłoszenia, a w ostatnim kroku dogłębnie opisać sprawę dodając jak największą ilość szczegółów. Ułatwi to w znaczny sposób znalezienie odpowiedniego rozwiązania przez konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy Kwejk. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta Kwejk powinna dotrzeć do klientów w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy firmy Kwejk dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane zgłoszenia, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej klienci mają możliwość skorzystania z sekcji najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami i objaśnieniami ze strony ekspertów Kwejk. Bardzo często zdarza się, że problem, z jakim zmaga się klient, został już wcześniej rozwiązany. Warto jest więc przed bezpośrednim kontaktem z firmą Kwejk sprawdzić sekcję FAQ. W przypadku braku znalezienia odpowiedzi należy zwrócić się bezpośrednio do firmy poprzez jedną z opisanych form na kontakt z Kwejk.