Robert Makłowicz kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-06-12 10:22:43
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:23:26
Robert Makłowicz kontakt

Kontakt Robert Makłowicz. Dane kontaktowe Robert Makłowicz, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt Robert Makłowicz sklep Ajde!. Pokaz kulinarny Robert Makłowicz kontakt.

Robert Makłowicz kontakt

Robert Witold Makłowicz, urodzony 12 sierpnia 1963 roku w Krakowie, to polski dziennikarz, krytyk kulinarny, publicysta, pisarz, podróżnik i wideobloger. Od roku 2020 posiada swój własny kanał na platformie YouTube, na którym publikuje materiały o tematyce kulinarnej i historycznej.

Kontakt Robert Makłowicz jest dostępny drogą elektroniczną. Aby uzyskać kontakt Robert Makłowicz w sprawie współpracy, należy napisać wiadomość na adres e-mail Robert Makłowicz kontakt. Drugą możliwością jest także kontakt telefoniczny na numer kontaktowy Robert Makłowicz kontakt.

Robert Makłowicz adres e-mail

W celu skontaktowania się z Robertem Makłowiczem w sprawie współpracy należy napisać wiadomość mail na adres:

Robert Makłowicz Sklep Ajde! kontakt

Sklep Ajde! jest prowadzony przez Agnieszkę i Roberta Makłowicza. Sklep w swojej ofercie posiada różne książki i koszulki.

  • Adres: Pawlikowskiego 16, 31-127 Kraków,
  • Numer kontaktowy: +48 784 240 104,
  • Adres e-mail: [email protected],

Pokaz kulinarny Robert Makłowicz kontakt

Wiele firm organizuje pokazy kulinarne z udziałem Roberta Makłowicza. M. in są to agencja Kuźnia Dobrego Smaku oraz agencja Luxart. W przypadku chęci zamówienia pokazu kulinarnego z Robertem Makłowiczem należy skontaktować się z jedną z tych firm.

Dane kontaktowe agencja Kuźnia Dobrego Smaku

Dane kontaktowe agencja Luxart