HCL Technologies kontakt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-06-10 16:08:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 10:12:05
HCL Technologies kontakt

HCL Technologies Kontakt. Dane kontaktowe HCL Technologies. Kontakt HCL Technologies znajduję się na stronie serwisu. HCL Technologies posiada kontakt

HCL Technologies

HCL Technologies jest firmą zajmującą się wszechobecną technologią, pomaga biznesom zrestrukturyzować swoje biura pod bardziej nowoczesne nadążające za erą digitalizacji. 

HCL Technologies kontakt

Kontakt HCL Technologies jest dostępny w kilku wariantach. Jednym z nich jest kontakt telefoniczny, pod którym konsultanci są dostępni codziennie 24 godziny na dobę. Z HCL Technologies można się również skontaktować poprzez adres internetowej poczty elektronicznej, na który można się kontaktować w wypadku przerwy w działaniu linii telefonicznej. Dodatkowo na stronie internetowej HCL Technologies znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu można skontaktować się HCL Technologies w wypadku chęci nawiązania współpracy. 

HCL Technologies media społecznościowe

HCL Technologies posiada konta na kilku mediach społecznościowych co może również pomóc w kontakcie z HCL Technologies. Kontakt HCL Technologies można uzyskać między innymi poprzez platformę LinkedIn, gdzie można napisać wiadomość do rekrutrów w sprawie pracy. Oprócz tego na stronie głównej HCL Technologies znajdują się aktualnie dostępne posady. Dodatkowo HCL Technologies posiada również swojego twittera, na którym można znaleźć aktualności firmy czy też udostępniane przez nią linki do webinariów, eventy, na których można spotkać się z przedstawicielami firmy HCL Technologies czy też wysłuchać prowadzonych przez nich wykładów. 

HCL Technologies Dane kontaktowe

Kontakt telefoniczny do Polskiego biura HCL Technologies w Krakowie:  12 390 90 00

HCL Technologies kontakt poprzez adres e-mail: [email protected]

HCL Technologies adres siedziby w Polsce:

O3 Business Campus
Opolska 112,
31-323 Kraków