Orlen Paczka kontakt

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2018-07-24 10:38:29
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 19:11:09
Orlen Paczka kontakt

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Orlen Paczka? Na poniższej stronie internetowej udostępnione zostały wszelkie aktualne sposoby na kontakt z Orlen Paczka. Kontakt Orlen Paczka umożliwia na zdobycie przydatnych informacji.

Orlen Paczka kontakt

Istnieją różne sposoby na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta Orlen Paczka. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt z Orlen Paczka za pośrednictwem internetu. W wiadomości takiej klient powinien umieścić powód, z jakim zwraca się do pracowników Orlen Paczka, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Warto umieścić w opisie jak największą ilość przydatnych informacji, które uproszczą i przyśpieszą pracownikom Orlen Paczka znalezienie odpowiedniego rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Pracownicy Orlen Paczka z pewnością dołożą wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi na wszystkie nadesłane wiadomości, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Orlen Paczka: [email protected]

Alternatywną opcją na kontakt z Orlen Paczka dla osób preferujących bardziej tradycyjne opcje kontaktu firma udostępnia także adres korespondencyjny. Na podany poniżej adres klienci mogą nadsyłać swoje sprawy w formie listów. Należy w nich umieścić jak najwięcej informacji, które pomogą ekspertom firmy w znalezieniu optymalnego rozwiązania problemu. Należy jednak dodać, że wybierając tę opcję na kontakt z Orlen Paczka, wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią może być dostarczona znacznie później. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych dostępnych metod kontaktu z Orlen Paczka.

Adres korespondencyjny Orlen Paczka

PKN ORLEN S.A., Dział Sieci Automatów Paczkowych
ul. Bielańska 12, 00-085 Warszawa

Telefon Orlen Paczka

Jednym z najczęstszych sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Orlen Paczka jest możliwość skorzystania z udostępnionego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami firmy Orlen Paczka, a dzięki temu uzyskać można wszelkie potrzebne dane i informacje o aktualnej ofercie firmy. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta, dostępni pod telefonem Orlen Paczka potrafią także udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Niestety, ale nie zostały udostępnione godziny, w których kontakt Orlen Paczka jest dostępny dla klientów. Przed bezpośrednim kontaktem poprzez podany numer telefonu warto poszukać godzin, w których pracownicy Biura Obsługi klienta są dostępni. Dodatkowo poniżej podany został więcej niż jeden aktualny kontakt z Orlen Paczka. Z tego względu każdy z poniższych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu z Orlen Paczka.

Telefon Orlen Paczka: (24) 256 00 00
Telefon Orlen Paczka: (24) 365 00 00

Strona internetowa Orlen Paczka

Alternatywną opcją jest możliwość skorzystania z podanego na oficjalnej stronie internetowej Orlen Paczka formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie między innymi o podanie danych osobowych, wybranie powodu zgłoszenia, a także dokładne opisanie zaistniałego problemu. W tym przypadku także wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona do klienta w przeciągu kilku dni roboczych.