Xayoo kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-06-17 21:10:56
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 10:56:03
Xayoo kontakt

Xayoo kontakt telefoniczny. Kontakt mailowy z Xayoo. Obecnie działający numer telefonu do Xayoo. Kontakt z Xayoo za pomocą portali społecznościowych.

Kontakt Xayoo

Xayoo to polski streamer oraz były zawodnik sportowy w grze, jaką jest League of Legends. Jest również założycielem grupy streamerskiej o nazwie Xayoo Industries. W jej skład wchodzą Xayoo, MokrySuchar, LukiSteve, Japczan, Popo, Aki, a także Vysotzky. 

Fani, którzy chcą uzyskać z Xayoo kontakt mogą przesłać wiadomość mailową korzystając z poczty elektronicznej. Zapytania, jak i innego rodzaju wiadomości należy kierować na adres [email protected]. Pisząc wiadomość w tytule powinien znaleźć się powód jej napisania. Musi być również zawarta treść szczegółowo opisująca zaistniałą sytuację. Odpowiedzi zwrotne są zazwyczaj udzielane w ciągu kilku dni. 

Xayoo adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu Xayoo:

Xayoo kontakt telefoniczny

Osoby, które chcą uzyskać z Xayoo kontakt telefoniczny powinny wiedzieć, że nie jest to możliwe. Xayoo nie udostępnia publicznie swojego numeru telefonu, ponieważ ceni sobie prywatność. Kontakt z Xayoo można uzyskać także korzystając z portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. 

Obecnie działający numer telefonu to Xayoo to: ten kanał kontaktowy nie jest aktualnie dostępny dla fanów.