Raiffeisen Kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2017-06-28 22:33:20
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:55:24
Raiffeisen Kontakt

Kontakt z Raiffeisen to najlepsza jakość obsługi klienta. Aby się o tym przekonać należy wybrać numer telefonu na stronie. Warto wybrać numer, aby się przekonać o najlepszej jakości obsługi.

Raiffeisen Kontakt

Wszystkie potrzebne dane do Raiffeisen kontakt, dostępne są na stronie internetowej. Wszystkie telefony do obsługi klienta Raiffeisen jest dokładnie opisany na stronie internetowej, przez to ryzyko z pomyłką przy wybieraniu numeru jest mniejsze. Kontakt z Raiffeisen to nie tylko kontakt z telefoniczne, ale także jest możliwość skontaktowanie się przez adres e-mail. Kontakt z infolinią banku Raiffeisen pozwoli sprawdzić ustawienia konta bankowego, konsultant zainteresowanego klienta o aktualnych zniżkach i dostępnych taryfach.     

Biuro Obsługi Klienta Raiffeisen 

tel:+ (48) 22 578 56 02 - dla stacjonarnych i zza granicy
tel:+ (48) 801 822 222 - dla komórkowych
tel:+ (48) 22 578 56 07 sprzedaż nieruchomości

Koszt połączenia z bankiem jest zgodny z taryfą operatora. 

Raiffeisen kontakt telefon +48 664 908 619 wykorzystywany w celu skontaktowania się SMS. Kontakt z Biurem obsługi klienta jest dostępny od poniedziałku do soboty sześć dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 16:00. Alternatywną drogą kontaktu jest to kontakt e-mail  [email protected] Dla klientów
[email protected]  - Inspektorat Ochrony Danych 

W przypadku zainteresowania poszczególnymi ofertami warto skontaktować się z Biurem obsługi klienta, w którym pracuje grupa wykwalifikowanych osób, którzy opowiedzą o wybranej ofercie, bądź doradzą lepszą. Raiffeisen posiada oferty skierowane dla osób indywidualnych, lecz również dla klientów biznesowych. W razie problemów z aktualną usługą w banku Raiffeisen oczekiwany jest natychmiastowy kontakt z biurem obsługi klienta. Chcąc sprawdzić, czy infolinia banku Raiffeisen udziela informacji na temat kredytów i pożyczek warto wybrać własny numer telefonu. Pracownik infolinii banku przeprowadzi przez proces zakołatania konta krok po kroku.