ZYS Kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-06-22 00:26:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 14:46:58
ZYS Kontakt

Kontakt ZYS. Dane kontatkowe ZYS, numer kontaktowy, adres, e-mail. ZYS kontakt na stronie kontaktowej.

ZYS kontakt

Firma ZYS pracuje od roku 1989 i zajmuje się wywozem odpadów, śmieci, gruzu, sortowaniem odpadów oraz zbiórką surowców wtórnych. Ponadto zajmuje się także letnimi i zimowymi porządkami takimi jak zamiatanie i czyszczenie ulic i placów.

Kontakt ZYS jest możliwy na dwa sposoby. Jednym z nich jest wykonanie połączenia na numer kontaktowy ZYS kontakt. Drugim ze sposobów jest napisanie wiadomości na adres e-mail ZYS kontakt. Warto jednak zaznaczyć, iż w przypadku wybrania formy kontaktu drogą mailową czas oczekiwania na odpowiedź jest znacznie dłuższy od kontaktu telefonicznego.

Kontakt ZYS

Kontakt telefoniczny na numer kontaktowy ZYS kontakt jest najszybszą z dwóch dostępnych opcji kontaktu. W przeciwieństwie do wysyłania wiadomości e-mail, po której następnie należy oczekiwać na uzyskanie odpowiedzi, w przypadku kontaktu telefonicznego na numer kontaktowy ZYS odpowiedź na połączenie można uzyskać natychmiastowo i uzyskać odpowiedzi na wszelkie posiadane pytania dotyczące usług ZYS od pracownika firmy odbierającego połączenie.

Dane kontaktowe ZYS