Olavia Market kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-08-31 06:47:57
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 12:19:22
Olavia Market kontakt

Olavia Market kontakt poprzez telefon oraz adres e-mial. Olavia Market dostawca McDonald's. Dane kontaktowe Olavia Market znajdują się na stronie.

Olavia Market kontakt

Olavia Market jest marketem oferujący dostawy z restauracji McDonald's na terenie Oławy. Okręg dostawy obejmuje promień 20km od restauracji. Koszty dostawy zamówienia z McDonald's są obliczane poprzez aplikację do zamówień z Olavia Market

Kontakt Olavia Market jest możliwy na kilka sposobów. W ramach zamówienia z restauracji McDonald's poprzez Olavia Market należy się kontaktować poprzez numer telefonu 539 954 340 jest to alternatywna możliwość złożenia zamówienia z Olavia Market poza aplikacją marki. Kontakt na dostawę jest dostępny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:30 – 21:30 oraz w niedzielę od 12:00 do 21:30. Oprócz tego marka Olivia Market posada możliwość kontaktu poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. Na adres poczty można się kontaktować w takich sprawach jak reklamacja, współpraca czy opinie. Olavia Market posiada również osobny adres dla informacji ogólnych. 

Olavia Market kontakt poprzez adres e-mail

Olavia Market reklamacje należy składac pod: [email protected]

Olavia Market treści dotyczące współprac powinno się składać pod: [email protected]

Olavia Market dla osób zainteresowanych wystawieniem opinii treści wiadomości należy składać pod: [email protected]

W sprawach ogólnych wiadomości należy kierować na [email protected].