Andrzej Duda kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2017-12-05 21:25:43
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 13:02:42
Andrzej Duda kontakt

Dowiedz się jak skontaktować się z prezydentem RP. Andrzej Duda dane kontaktowe. Adres Email, numer telefonu adres do Andrzeja Dudy.

Prezydent Andrzej Duda

Andrzej Sebastian Duda - polski prawnik i polityk od 6 sierpnia 2015 roku rezydent Rzeczypospolitej Polskiej.  Kontakt z prezydentem Andrzejem Dudą jest możliwy poprzez Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej pod numerem 22 695 29 00. W razie potrzeby Kancelaria odpowiada na kontakt w godzinach od 8.15 do godziny 16.15. Kancelaria Prezydenta umożliwia również rozmowy dla osób w języku migowym, dodatkowe informacje można znaleźć na stronie prezydenta.
Na stronie prezydenta znajduje się również formularz kontaktowy, w którym można zawrzeć nurtujące pytania czy inne informacje dotyczące prezydenta Andrzeja Dudy.

Aktualności o Prezydencie
Ostateczną formą kontakty z prezydentem mogą być media społecznościowe typu Twitter, gdzie prezydent regularnie dzieli się informacjami ze świata polityki.

Andrzej Duda Listy

Kontakt z Andrzejem Dudą można również uzyskać przez adres korespondencyjny Kancelarii na ul.Wiejska 10 00-902 Warszawa. Otrzymanie odpowiedzi w formie listownej jest wysoce prawdopodobne Andrzej Duda i jego kancelaria w większości odpisują na takie korespondencje, ewentualną ścieżką może być adres email, na który można wysłać swoje zapytania czy też aprobaty w stronę prezydenta. Należy pisać pod adres email: [email protected].

Komitet wyborczy Andrzeja Dudy kontakt

Z prezydentem oraz jego komitetem można się skontaktować poprzez numer 601 999 149 lub też adres e-mail: [email protected]. Można wysłać swoje poparcie co do kandydatury prezydenta czy też wesprzeć komitet osobiście pod adresem Ul.Senatorska 27, 00-099 Warszawa,

Andrzej Duda numer Telefonu

Niestety, nie można uzyskać prywatnego numeru telefonu do Andrzeja Dudy, jest to spowodowane ważną pozycją, jaką sprawuje jako prezydent Rzeczpospolitej Polskiej.