Logitech kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-04-10 01:40:52
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 22:02:17
Logitech kontakt

Szukasz aktualnych sposobów na kontakt z Logitech? Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z pracownikami firmy Logitech, które umieszczone zostały na poniższej stronie internetowej. Skorzystaj z dostępnego kontaktu Logitech.

Kontakt Logitech

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu z Logitech mogą skorzystać z udostępnionego adresu korespondencyjnego. Na podane poniżej adresy klienci mogą wysyłać wszelkie prośby czy pytania w formie tradycyjnego listu. W korespondencji dobrze jest zawrzeć i opisać sprawę, z jaką klient zwraca się do pracowników firmy Logitech. Pomoże to pracownikom firmy Logitech na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku tej opcji na odpowiedź zwrotną klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z pozostałych możliwości na kontakt z Logitech.

Adres korespondencyjny Logitech

EPFL-Quartier de l'Innovation
Daniel Borel Innovation Center
CH - 1015 Lausanne

Pomoc techniczna Logitech

W celu uzyskania pomocy technicznej od firmy klienci mogą zalogować się na swoje prywatne konta znajdujące się na oficjalnej stronie internetowej producenta. Po zalogowaniu się na swoje konto w odpowiedniej zakładce znaleźć można zakładkę przekierowującą klienta do pomocy technicznej.

Telefon Logitech

Możliwością kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Klienta Logitech jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie numeru kontaktowego. Daje on klientom możliwość bezpośredniej rozmowy z konsultantami firmy i otrzymanie wszelkich informacji o aktualnej ofercie, a także pomoc techniczna. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta, dostępni pod podanym kontaktem Logitech odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że w celach kontaktu z Logitech poniżej podany został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego powodu każdy z dostępnych telefonów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu Logitech. Telefon jest aktywny w dniach od poniedziałku do piątku przez całą dobę.

Telefon Logitech w sprawach kontaktu: +41 (0)21 863 55 11
Telefon Logitech do pomocy technicznej: 00800 441 17 19
Fax: +41 (0)21 863 55 12