TUW kontakt

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2017-09-23 21:14:49
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 15:18:31
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW kontakt

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych? Na poniższej stronie internetowej podane zostały najskuteczniejsze sposoby na kontakt z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych. Wypróbuj sposoby kontaktu z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych i sprawdź najnowsze informacje!

Kontakt Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych umożliwia swoim klientom różne formy kontaktu. Pierwszą z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to sposobność na korespondencję z konsultantami Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych oraz rozwiązanie danego problemu. W wiadomości mailowej wysyłanej przez klienta warto umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, a także dokładnie opisać zaistniały problem z jak największą ilością istotnych informacji. Ułatwi to w znaczny sposób znalezienie rozwiązania przez ekspertów Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych: [email protected]

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjne metody kontaktu z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych, udostępniony został także adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą wysyłać problemy wymagające pomocy ekspertów Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Należy jednak nadmienić, że w przypadku wybrania tej opcji na kontakt z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych, na wiadomość zwrotną będzie trzeba czekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innej formy kontaktu z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych.

Adres korespondencyjny Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych: ul. H. Raabego 13, 02-793 Warszawa

Strona internetowa Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Na oficjalnej stronie internetowej Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych umieszczony został także formularz kontaktowy. Przed wysłaniem go klient poproszony zostanie o podanie danych osobowych, wybór tematu problemu, a także opisanie danej sprawy, która wymaga pomocy konsultantów Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Zgłoszenie zostanie odebrane i rozwiązane, jak najszybciej będzie to możliwe. Zwykle odbywa się to maksymalnie do kilku dni roboczych.

Telefon Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Jednym z najczęstszych i najszybszych sposobów na uzyskanie przez klientów potrzebnych informacji jest możliwość skorzystania z podanego poniżej numeru kontaktowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Jest to możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Centrum Obsługi Klienta i uzyskanie potrzebnych informacji. Dodatkowo eksperci, którzy odpowiedzialni są za obsługę numeru kontaktowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych także odpowiedzieć na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą osoby zainteresowane. Dodatkowo na poniższej stronie w celach kontaktu z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych podany został więcej niż jeden aktualny telefon. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu. Nadmienić także warto, że kontakt z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych poprzez telefon dostępny jest tylko i wyłącznie w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 20:00.

Telefon Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych dla klientów z umowami do dnia 31.03.2020: +48 22 522 66 22 lub +48 22 563 11 31
Telefon Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych dla klientów z umowami od dnia 01.04.2020: +48 22 741 39 50
Telefon Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych: 22 545 39 50
Telefon Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych: 22 649 73 87