Kontakt BP

  • Kategoria: stacje paliw

  • Data publikacji: 2019-02-13 18:55:11
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 13:35:55
Kontakt BP

BP kontakt dostępny poniżej. Zdobądź aktualne informacje kontaktowe, numer telefonu, adres, e-mail. Natychmiastowy kontakt z działem obsługi klienta.

BP p.l.c., dawniej znana jako British Petroleum, BPAmoco - British Petroleum Company założona na początku XX wieku. Dziś BP jest trzecią co do wielkości firmą petrochemiczną na świecie. Firma jest notowana na giełdach w Londynie i Nowym Jorku.

BP kontakt

Na stronie BP kontakt znajduje się zakładka z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli masz jakieś pytania, zalecamy najpierw zapoznać się z FAQ w celu uzyskania możliwych odpowiedzi na Twoje pytania. Firma opublikowała pytania dotyczące kontroli przed skontaktowaniem się z obsługą klienta, aby niepotrzebnie nie zadawać pytań, na które można łatwo odpowiedzieć. Możliwości kontaktu z BOK to numer telefonu i adres e-mail BP. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie w najczęściej zadawanych pytaniach, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta BP, używając swojego adresu e-mail. W przypadku pytań dostępne są dwa adresy e-mail. Wiadomości wysyłane są do pracowników obsługujących kontakty z klientami. Pytania można zadawać na wiele różnych tematów. Mogą to być pytania dotyczące stacji benzynowych, aplikacji mobilnych BP. Odpowiedzi zostaną wysłane tak szybko, jak to możliwe.

Infolinia BP
Telefon: +48 721 02 03 04 
E-Mail: [email protected]

Infolinia jest obsługiwana od poniedziałku do piątku 8:00 do 19:00.

Dział Obsługi klienta BP:
Telefon: +48 22 104 00 53
E-Mail: [email protected]

Adres:
Ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków

Na stronie BP kontakt można znaleźć najbliższą stację benzynową. Po wjeździe do miasta wyświetlają się dostępne obiekty. Oprócz danych ogólnych można wyświetlić dokładne adresy i dane kontaktowe, w tym numery telefonów BP.