Panasonic Polska kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-03-27 19:50:34
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 21:52:57
Panasonic Polska kontakt

Na panasonic kontakt dostępny jest najnowszy sprzęt. Kontakt z panasonic jest możliwy na różne sposoby. Numer panasonic zawsze jest dostępny.

Numer do Panasonic znajdziesz w internetowej wyszukiwarce online. Panasonic polska kontakt jest zawsze online. Numery telefonów do panasonic, są szczegółowo  opisane, aby wyeliminować prawdopodobieństwo zadzwonienia, przez klienta na inny numer niż potrzebował. Konsultanci Panasonic są to wykwalifikowani i przeszkolona grupa osób, która szybko i sprawnie odpowiada na pytania. 

Infolinia Panasonic

801 003 532 - dla połączeń z numerów stacjonarnych
22 295 37 27 - dla połączeń z numerów komórkowych
*Kontakt z infolinią Panasonic czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Infolinia serwisu Panasonic 

801 003 532
22 295 37 27
za pomocą formularza kontaktowego

Produkty Panasonic to innowacyjny sprzęt, który swoim zwolenników posiada na całym świecie. Pączątki firmy sięgają lat XX wieku. Od samego początku Panasonic posiadał myśl przewodnią, polegającą na koncentracji myśli technologicznej wokół człowieka i ludzi, którzy tworzą markę Panasonic. Innowacyjne rozwiązania Panasonic są nieustannie udoskonalane, i pomagają zmienić styl życia w każdym domu. Panasonic to czołowa marka japońskiego koncernu Panasonic Corporation, specjalizująca się w obrazowaniu i produktach optycznych, takich jak aparaty fotograficzne, kamery, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak chłodziarki, pralki, kuchenki mikrofalowe, golarki, suszarki oraz urządzenia klimatyzacyjne. W Gnieźnie znajduje się jedyna europejska fabryka Panasonica wytwarzająca ogniwa cynkowo-węglowe.