Kontakt Radisson Blu Hotel

Kontakt Radisson Blu Hotel

Skontaktuj się telefonicznie z recepcją Radisson Blu Hotel. Kontakt z hotelem Radisson Blu możliwy telefonicznie lub online. Numer pozwalający na kontakt z Radisson Blu Hotel.

Radisson Blu Hotel kontakt

Radisson Blu jest to hotel leżący w spokojnej oraz pełnej zieleni części Sopotu. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Radisson Blu Hotel, związane z na przykład rezerwacją, warto jest uzyskać kontakt Radisson Blu Hotel, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Radisson Blu Hotel, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Radisson Blu Hotel.

Radisson Blu Hotel zlokalizowany jest w Sopocie przy ulicy Bitwy pod Płowcami 54.

Radisson Blu Hotel kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt Radisson Blu Hotel online. Aby uzyskać kontakt Radisson Blu Hotel online, można skorzystać z na przykład formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej hotelu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz temat i treść wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Radisson Blu Hotel. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w hotelu Radisson Blu, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Innym sposobem na kontakt Radisson Blu Hotel, jest elektroniczna skrzynka mailowa. Radisson Blu Hotel kontakt mailowy realizuje pod dwoma różnymi adresami. Mailowy kontakt Radisson Blu Hotel pozwala na skontaktowanie się z działem rezerwacji. Aby uzyskać kontakt Radisson Blu Hotel poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową, wiadomości należy wysyłać pod adres [email protected] lub [email protected].

Adres: Bitwy pod Płowcami 54, 81-731 Sopot, Polska
E-mail (dział rezerwacji): [email protected] oraz [email protected]

Radisson Blu Hotel telefon

Radisson Blu Hotel kontakt realizuje także telefonicznie. Kontakt Radisson Blu Hotel, korzystając z formy telefonicznej, pozwala na skontaktowanie się z działem rezerwacji lub recepcji. Aby uzyskać telefoniczny kontakt z działem rezerwacji Radisson Blu, należy dzwonić pod numer +48 58 670 35 35. Natomiast dział recepcji obsługuje połączenia przychodzące pod numer +48 58 670 35 00. Warto, jest wiedzieć o tym, że połączenia przychodzące pod numery, pozwalające na kontakt Radisson Blu Hotel, obsługiwane są codziennie przez całą dobę, co umożliwia interesantom na szybkie uzyskanie pomocy.

Telefon (dział rezerwacji): +48 58 670 35 35
Telefon (dział recepcji): +48 58 670 35 00