Mazda kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-05-10 22:11:12
  • Data modyfikacji: 2023-01-28 14:00:11
Mazda kontakt

Sprawdź aktualny kontakt Mazda. Kontakt Mazda umożliwia na rozmowę telefoniczną z konsultantem firmy. Kontakt Mazda to źródło wszelkich potrzebnych informacji.

Co to jest Mazda?

Mazda Motor Corporation jest to japoński producent, który zajmuje się produkcją samochodów osobowych. Główna siedziba mazdy znajduje się w mieście Hiroszima. Koncern został założony w 1920 roku przez Jujiro Matsudę. W 2008 roku rozpoczęła działalność Mazda Motor Poland, czyli struktura japońskiego producenta na rynek Polski.

Mazda Kontakt

Firma Mazda umożliwia klientom kontakt poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Dzięki niemu klienci mogą wysłać bezpośrednią wiadomość do działu obsługi klienta. W treści wiadomości należy dogłębnie opisać swój problem, czy też pytanie. Pomoże to ekspertom Centrum Obsługi Klienta firmy Mazda na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna nadejść w przeciągu kilku kolejnych dni roboczych. Z pewnością pracownicy Biura Obsługi Klienta Mazda odpowiedzą na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Mazda: [email protected]

Alternatywną opcją na kontakt z Mazdą jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. W celu skontaktowania się z firmą za jego pośrednictwem konieczne jest wypełnienie odpowiednich pól danymi klienta, wybranie odpowiedniej kategorii wiadomości, a także dogłębne opisanie problemu, czy też pytania, z jakim zwraca się klient do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Warto jest także dodać adres poczty mailowej, na który obsługa będzie mogła przesłać wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią na wiadomość klienta.

Adres korespondencyjny Mazda

Dodatkowo także dla osób preferujących klasyczne metody na kontakt z firmą Mazda udostępniła adres, na który można przesyłać listy wraz z opisanymi w nich sprawami klientów. Warto jednak dodać, że w przypadku tej opcji klient na odpowiedź będzie musiał poczekać znacznie dłużej niż w przypadku pozostałych metod. Jeśli więc sprawa, z jaką zmaga się klien,t jest nagląca, warto skorzystać z innych, szybszych opcji na kontakt z Mazdą.

Adres korespondencyjny Mazda:

Mazda Motor Poland
ul. Postępu 14b, 02-676 Warszawa

Telefon Mazda

Mazda daje swoim klientom możliwość skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Mazda na kilka możliwych sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z dostępnego poniżej aktualnego numeru kontaktowego. Dzięki niemu klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantem Biura Obsługi Klienta i poprosić o wszelkie dostępne informacje dotyczące oferty sprzedaży firmy. Dodatkowo warto skorzystać z tej opcji w przypadku jakichkolwiek pytań, czy też wątpliwości. Z pewnością eksperci, którzy obsługują kontakt Mazda, udzielą łatwych i klarownych odpowiedzi. Warto wspomnieć, że podany numer kontaktowy aktywny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon Mazda: +48 22 274 19 34