Elektrolux kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-05-16 14:30:49
  • Data modyfikacji: 2023-01-26 17:17:25
Elektrolux kontakt

Poszukujesz bezskutecznie aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Elektrolux? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której udostępniono wszystkie aktualne sposoby na kontakt z Elektrolux. Kontakt Elektrolux to gwarancja otrzymania informacji.

Dane kontaktowe Elektrolux

Klienci preferujący bardziej tradycyjne formy kontaktu z Elektrolux skorzystać mogą z zamieszczonego adresu korespondencyjnego. Na podany niżej adres można wysyłać wszelkie sprawy w formie listów. W korespondencji klient powinien ując powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a także dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Znacząco uprości i przyśpieszy to pracę ekspertów Elektrolux nad znalezieniem właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję kontaktu z Elektrolux, należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż wiadomość wraz z odpowiedzią może nadejść zdecydowanie później niż w innych opcjach kontaktu. Jeśli więc sprawa, z jaką zmaga się klient, jest nagląca, warto skorzystać z innych opcji na kontakt z Elektrolux. 

Adres korespondencyjny Elektrolux: Ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

Strona internetowa Elektrolux

Dodatkowo na stronie internetowej Elektrolux znajduje się także sekcja najczęściej zadawanych przez klientów pytań wraz z odpowiedziami ekspertów Elektrolux. Bardzo często zdarza się, że problem klienta został umieszczony już w sekcji FAQ i widnieje tam też rozwiązanie. Warto więc przed bezpośrednim kontaktem z Elektrolux sprawdzić, czy problem klienta nie został już wcześniej poruszony i rozwiązany. W przypadku braku odpowiedzi należy bezzwłocznie skontaktować się z firmą poprzez dostępne metody kontaktu z Elektrolux.

Telefon Elektrolux

Jednym z najczęściej wybieranym przez klientów sposobem na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy Elektrolux jest skorzystanie z udostępnionego na poniższej stronie internetowej numeru kontaktowego. Za jego pomocą klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami Elektrolux i uzyskanie wszelkich istotnych informacji i aktualności. Dodatkowo konsultanci kontaktu Elektrolux potrafią także udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także wspomnieć, że w celach kontaktu z Elektrolux udostępniony został poniżej więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego względu każdy z dostępnych telefonów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu z Elektrolux. Dodatkowo podane numery kontaktowe dostępne są dla klientów wyłącznie w konkretnych dniach oraz godzinach, które podane zostały poniżej.

Telefon Elektrolux: 801 444 800 oraz 22 749 61 00
*Telefon Elektrolux dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych osób wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Telefon Elektrolux kontakt: +48 224 347 300