Wandoo kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-05-28 17:13:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 16:47:24
Wandoo kontakt

Wandoo kontakt dla zainteresowanych realizowany za pomocą kontaktu telefonicznego oraz poprzez adres poczty elektronicznej. Dane kontaktowe Wandoo znajdują się na stronie serwisu.

Wandoo kontakt

Wandoo Finance jest spółką w Warszawie, działającą w dziedzinie finansowej zajmującą się w głównej mierze udzielaniem szybkich pożyczek. 
Wandoo kontakt realizowany jest na dwa sposoby. Jednym ze sposobów skontaktowania  się z Wandoo jest poprzez kontakt telefoniczny. W zależności, z jakim problemem klient chce się zwrócić Wandoo wydzieliło dwie linie obsługujące klienta. Jedna z linii zajmuje się obsługą klienta. Konsultanci obsługujący telefon działają od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 19:00. Konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania osób zainteresowanych wzięciem pożyczki w Wandoo. Drugą linią jest dział Windykacji. Z działem kontaktować można się w celach spłacania długów. Dodatkową formą kontaktowania się z firmą Wandoo można zrealizować poprzez adres internetowej poczty elektronicznej, gdzie można wysłać swoje zapytania poza działalnością dostępnych linii telefonicznych. 

Wandoo kontakt telefoniczny

W celu skontaktowania się z działem Obsługi klienta należy realizować połączenie pod numerem telefonu: 22 380 01 02
Jeżeli klient potrzebuje się skontaktować z działem windykacji w celach negocjowania płatności związanych z zadłużeniem, należy dzwonić pod numer: 22 380 90 11

Wandoo kontakt poprzez adres poczty elektronicznej

Dział obsługi klienta: [email protected]

Dział Windykacji: [email protected]

Inspektor Ochrony Danych: [email protected]