Makita Kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-11-27 11:34:00
  • Data modyfikacji: 2023-01-23 14:06:08
Makita Kontakt

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Makita. Makita telefon, adres, kontakt. Serwis Makita Bielsko-Biała. Serwis Makita Brwinów.

Kontakt Makita

Makita jest japońską firmą, która powstała w 1915 roku. Zajmuje przede wszystkim się produkcją narzędzi elektrycznych. Firma Makita aktualnie jest jedną z przodujących marek na całym świecie z wieloletnim doświadczeniem. Makita oferuje swoim klientom narzędzia akumulatorowe, narzędzia elektryczne, narzędzia spalinowe, a także różne akcesoria budowlane.

Klienci, którzy chcą uzyskać z firmą Makita kontakt mogą zrealizować to na wiele sposobów. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania należy kierować na adres [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się sprawnie odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości.

Makita adres e-mail: [email protected]

Makita kontakt telefoniczny

Klienci, którzy chcą uzyskać z firmą Makita kontakt telefoniczny mogą w tym celu skorzystać z dostępnego numeru telefonu. Telefon Makita działa pod numerem 33 484 02 00. Połączenia odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta, którzy mają duże doświadczenie zawodowe,  wysokie kwalifikacje, a także szeroki zakres wiedzy. 

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Makita to: 33 484 02 00
Adres e-mail: [email protected]

Serwis Makita – kontakt

Wszystkie osoby, w przypadku uszkodzenia urządzenia marki Makita mogą skontaktować się z serwisem. Kontakt można uzyskać za pomocą poczty elektronicznej, a także korzystając z podanych numerów telefonu.