Unlimited kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-12-08 02:40:37
  • Data modyfikacji: 2023-01-10 22:19:06
Unlimited kontakt

Numer na infolinię telefoniczną Unlimited dostępny na stronie. Kontakt Unlimited możliwy online poprzez pocztę elektroniczną lub formularz kontaktowy.

Kontakt Unlimited

Unlimited pozwala na wykupienie abonamentu, dzięki któremu można oglądać filmy na dużym ekranie w kinach sieci Cinema City. Posiadacze karty Unlimited mogą oglądać aż 200 premier filmów każdego roku, korzystać z 10% rabatu na zakupy w kawiarniach i barach Cinema City oraz uczestniczyć w przedpremierowych seansach.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Unlimited, dotyczące na przykład działania programu, warto, jest uzyskać kontakt Unlimited, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Unlimited, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Unlimited.

Unlimited kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Unlimited kontakt umożliwia między innymi online. Aby uzyskać kontakt Unlimited online, można skorzystać z formularza kontaktowego, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu jest przekazywana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Unlimited. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą zapytań związanych Unlimited, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Unlimited kontakt z klientami realizuje także na inne sposoby.

Innym sposobem na kontakt Unlimited online, jest skorzystanie z elektronicznej skrzynki pocztowej Cinema City. Wiadomości do sieci kin należy wysyłać pod adres [email protected]. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że w sprawie Unlimited, można skontaktować się także poprzez media społecznościowe Cinema City.

E-mail: [email protected]

Unlimited telefon

Unlimited kontakt umożliwia także telefonicznie. Unlimited kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Unlimited, należy dzwonić pod numer +48 222 419 222. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Unlimited, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest obsługiwany. Unlimited kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługujący połączenia przychodzące na telefon Unlimited w godzinach od 13:00 do 21:00. Poza tymi godzinami kontakt Unlimited, korzystając z formy telefonicznej, nie jest możliwy.

Telefon: +48 222 419 222