United Airlines kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2017-05-20 19:30:30
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 11:15:16
United Airlines kontakt

United Airlines kontakt — informacje kontaktowe do amerykańskiego przewoźnika lotniczego. Aktualne dane kontaktowe znajdują się na stronie.

United Airlines informacje

United Airlines jest to amerykański przewoźnik lotniczy. Jest to jedna z największych linii lotniczych na całym świecie. United Airlines został założony w 1926 roku i aktualnie jest jednym z członków aliansu Star Alliance, dzięki czemu ma możliwość połączenia się z 1300 lotnisk na całym świecie. Linia lotnicza United Airlines umożliwia loty międzynarodowe, międzykontynentalne oraz krajowe. We flocie United Airlines znajduję się ponad 700 samolotów. Główna siedziba firmy umiejscowiona jest w Chicago, a sama firma notowana jest na giełdzie NASDAQ. United Airlines znajduje się na liście trzech największych przewoźników lotniczych w Stanach Zjednoczonych, razem z American Airlines oraz Delta Air Lines. Jeśli chodzi o statystyki United Airlines, to przewożą oni ponad 200 milionów pasażerów podczas całego roku, wykonując przy tym loty do ponad 340 miast na świecie.

United Airlines kontakt

Aby skontaktować się z United Airlines, możliwe jest to na kilka sposobów. United Airlines kontakt umożliwia między innymi telefonicznie. Jednakże każda z form kontaktu wiąże się z rozmową w języku angielskim. United Airlines kontakt obsługuję przez biuro obsługi klienta. Na stronie możliwe jest także skontaktowanie się poprzez formularz kontaktowy lub poprzez wybranie czatu online. Jest to na pewno najlepsza forma kontaktu dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z językiem angielskim. Na stronie można znaleźć także media społecznościowe United Airlines. Wchodząc na udostępnione profile, możliwe jest wysłanie wiadomości prywatnej, ale także poznać promocyjne oferty.

Telefoniczny kontakt United Airlines

Osoby chętne skontaktować się z linią lotniczą United Airlines, mają możliwość skorzystania z telefonu kontaktowego na stronie. United Airlines kontakt telefoniczny obsługuję w języku angielski, którego znajomość jest niezbędna do prowadzenia rozmowy. Dzwoniąc, możliwe jest zapytanie odnośnie do lotów oraz zapytanie na temat promocji i ofert specjalnych.

United Airlines kontakt: 00800 4411 500

Kontakt United Airlines online

Klienci linii lotniczych United Airlines, mogą kontaktować się z przewoźnikiem także w formie online. Aby zadać pytanie w tej formie, należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie przewoźnika. United Airlines kontakt online umożliwia także przez udostępniony czat online na stronie. Jest to dość szybka forma kontaktu, gdyż prowadzona jest w czasie rzeczywistym. Co więcej, warto dodać, że United Airlines posiada swoje media społecznościowe, gdzie możliwe jest wysłanie swojego zapytania w wiadomości prywatnej. Media społecznościowe United Airlines mogą posłużyć także w celu znalezienie ofert specjalnych oraz promocji biletów.