Sava kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-21 18:15:09
  • Data modyfikacji: 2022-10-30 19:52:49
Sava kontakt

Skontaktuj się z Sava telefonicznie lub mailowo. Aktualny numer kontaktowy do Sava udostępniony na stornie. Infolinia telefoniczna Sava dla zainteresowanych.

Kontakt Sava

Sava jest to producent opon oraz innych produktów, które związane są z gumą. Sava wywodzi się ze Słowenii i swoją siedzibę ma umiejscowiona w mieście Kranj. Sava jest to spółka zależna amerykańskiego przedsiębiorstwa Goodyear Tire and Rubber Company.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z firmą lub produktami Sava, warto jest uzyskać kontakt Sava. Poszukując aktualnych danych, które umożliwiałyby kontakt Sava, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym kontakt Sava.

Mimo że Sava jest to producent, który pochodzi ze Słowenii, to posiada on również swoje biuro umiejscowione w Polsce. Oddział Sava znajdujący się w Polsce ma swoje położenie w Warszawie przy ulicy Krakowiaków 46.

Sava kontakt realizuje między innymi poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane do Sava, należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Jednak wiadomości, które wysyła się na podany adres mailowy, mogą dotyczyć jedynie spraw związanych z gwarancją lub reklamacją produktów firmy Sava. Jednak Sava kontakt w sprawach związanych z innymi tematami realizuje na inne sposoby.

Kolejnym z dostępnych sposobów, które pozwalają zainteresowanym na kontakt Sava, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej producenta. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych, oraz wiadomości, która następnie będzie wysłana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Sava. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Sava, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Adres: ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa
E-mail: [email protected]

Sava telefon

Telefoniczny kontakt Sava również jest możliwy. Sava kontakt sposobem telefonicznym realizuje dzięki infolinii. Sava udostępnia bezpośredni numer, który pozwala zainteresowanym na kontakt Sava. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Sava, należy dzwonić pod numer +48 22 571 59 00. Dzwoniąc pod podany numer umożliwiający kontakt Sava, można uzyskać potrzebną pomoc telefoniczną od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na tę chwilę Sava kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Obecnie całodobowy kontakt Sava nie jest realizowany przez producenta. Warto dzwonić pod numer, pozwalający na kontakt Sava, jedynie w godzinach pracy konsultantów.

Telefon: +48 22 571 59 00