Extraportfel kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2017-07-02 09:47:59
  • Data modyfikacji: 2022-08-29 20:47:31
Extraportfel kontakt

Aktualne dane kontaktowe do Extraportfel dostępna na stronie. Kontakt telefoniczny z Extraportfel dla zainteresowanych. Uzyskaj połączenie telefoniczne z Extraportfel.

Kontakt Extraportfel

Extraportfel jest to firma, która oferuje chwilówki, których czas spłaty może wynosić maksymalnie 30 dni. Minimalna kwota zapożyczenia dla nowych klientów jest to 100 złotych, a maksymalna 3000 złotych. Jednak warto wiedzieć o tym, że maksymalna kwota pożyczki w Extraportfel może rosnąć nawet to 7500 złotych. Siedziba pożyczkobiorcy Extraportfel mieści się w Warszawie na alejach Jerozolimskich 134.

Extraportfel kontakt umożliwia wszystkim klientom między innymi poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych, oraz wiadomości, która zostanie wysłana do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Pracownicy BOK Extraportfel starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Warto jednak wiedzieć o tym, że formularz kontaktowy to nie jest jedyny sposób na kontakt Extraportfel. Inną formą pozwalającą na kontakt Extraportfel jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości należy wysyłać na skrzynkę e-mail o adresie [email protected]. Tak jak w przypadku formularza kontaktowego, wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów odbierane są przez pracowników zajmujących się obsługą klienta.

Adres: Al. Jerozolimskie 134, Warszawa 02-305

E-mail: [email protected]

Telefon Extraportfel

Extraportfel kontakt z przedstawicielem firmy umożliwia także telefonicznie. Numer, pod którym możliwy jest telefoniczny kontakt Extraportfel to 22 388 66 66. Warto jednak wiedzieć o tym, że ta forma pozwalająca na kontakt Extraportfel nie działa przez całą dobę. Wszelkie połączenia przychodzące na telefon Extraportfel odbierane są przez konsultantów od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00 oraz w soboty i w niedziele od godziny 9:00 do 18:00. W pozostałych godzinach telefoniczny kontakt Extraportfel jest niemożliwy. 

Dodatkowo oprócz infolinii obsługiwanej przez pracowników Biura Obsługi Klienta, Extraportfel kontakt umożliwia także z działem windykacji. Aby zrealizować połączenie z działem windykacji, należy wybrać numer telefonu 22 388 66 67. Lecz tutaj także połączenia obsługiwane są jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci odbierają połączenia od klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Telefon (infolinia): 22 388 66 66
Telefon (windykacja): 22 388 66 67