Candy kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-02-12 23:23:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:56:39
Candy kontakt

Numery telefonów na Candy kontakt są, do dyspozycji online. Nie tylko telefon to kontakt z Candy, to także możliwość napisania wiadomości e-mail.

Każdy numer kontaktowy z Candy jest do dyspozycji dla zainteresowanych klientów. Chcąc wybrać odpowiedni numer należy zapoznać się z opisami przy numerze telefonu. Aby znaleźć odpowiedni numer telefonu, należy skorzystać z internetowej wyszukiwarki numerów online to łatwy sposób na odnalezienie interesującego numeru telefonu. Jeżeli wybrany numer do Candy jest nie dostępny, istnieje alternatywna metoda na szybki kontakt z candy jest to droga przez pocztę mailową firmy. Wybór odpowiedniego numeru telefon jest decyzją indywidualną uzależnioną gdzie dana osoba chce się w danej chwili dodzwonić. Przed wykonaniem telefonu należy jednak wcześniej się upewnić czy dana droga kontaktu jest aktualnie online.    

Call Center Candy

 

Candy kontakt infolinia: 22 439 05 95
infolinia Cancy jest czynna pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 18:00. Opłata za połączenie z Candy crush jest zgodna z taryfą operatora. 

Kontakt z IOD Candy
Adres e-mail: [email protected]

Każda zainteresowana osoba powinna zainteresować sie zorbieniem zakupów online powinna wybrać numer do candy i prawdzić dokładnie parametry wybranego sprzętu candy. Dokładne parametry  produktu maki są dostępne na Candy kontakt. Candy oferuje atrakcje oferty sprzedażowe, ale również inne przydatne rzeczy. Produkty Candy to innowacyjne produkty, wytrzymałe i poręczne. Konsultanci Candy pomogą dobrać odpowiedni produkt do potrzeb jak i pomogą przy zakupie online.