Idea bank kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-10-23 08:29:49
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 14:50:22
Idea bank kontakt

Idea Bank telefon kontaktowy, formularz kontaktowy, godziny pracy. Idea Bank kontakt dla klientów indywidualnych i klientów biznesowych.

Idea Bank kontakt

Spółka bankowa Idea Bank koncentruje się głównie świadczeniu usług dla małych i średnich firm. Wśród innych banków wyróżnia się tym, że swoje produkty, usługi i innowacje, dedukuje głównie przyszłym i obecnym przedsiębiorstwom. 

Doradcy Idea Bank służą wsparciem na wszystkich etapach od projektu budowy biznesu, przez zakładanie firmy, po wszelką pomoc związaną z jej rozwojem. Wśród licznych usług Idea Bank znaleźć można terminale płatnicze, kasę fiskalną, specjalną platformę do zarządzania sprzedażą i firmą, chmurę faktur, kantor internetowy oraz ubezpieczenia. 

Idea Bank telefon kontaktowy

Od 3 stycznia 2021 roku Idea bank został przejęty przez Bank Polska Kasa Opieki S. A., aczkolwiek pracownicy infolinii banku chętnie udzielą wszelkich informacji klientom byłego Idea banku tak, jak gdyby Idea bank telefon kontaktowy obsługiwało w czasie swojej działalności na rynku.

Idea Bank telefon klienci indywidualni:

Dla osób dzwoniących z numeru stacjonarnego, Idea Bank telefon znajduje się pod numerem +48 22 59 12 232 lub dla klientów korzystających z telefonu komórkowego 801 365 365. 

Idea bank telefon klienci biznesowi:

Klienci biznesowi istnieje dla nich oddzielny numer telefonu, klienci mogą na niego dzwonić w celu otrzymania informacji. Osoby korzystające z telefonu stacjonarnego powinny dzwonić na numer +48 22 59 12 323, natomiast klienci dzwoniący z telefonu komórkowego na numer 801 666 555.

Idea bank kontakt telefon godziny pracy

W przejętym przez Bank Polska Kasa Opieki S. A. Idea bank telefon kontaktowy czynny jest przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Idea bank formularz kontaktowy

Dla klientów chcących skontaktować się w inny sposób niż przez telefon istnieje możliwość kontaktu poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie banku Polska Kasa Opieki S. A.