Gucci kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-10-05 03:41:22
  • Data modyfikacji: 2023-02-04 19:47:38
Gucci kontakt

Poszukujesz bezskutecznie aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Gucci? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której udostępniono aktualne sposoby na kontakt z Gucci. Kontakt Gucci to gwarancja otrzymania informacji.

Kontakt Gucci

Pierwszą z opcji na kontakt z Gucci jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Gucci formularza kontaktowego. Jest to wręcz idealna opcja kontaktu dla osób preferujących rozmowę poprzez internet. Przed wysłaniem formularza klient poproszony zostanie między innymi o podanie danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także dokładne opisanie problemu, z jakim zwraca się o pomoc do pracowników Biura Obsługi Klienta Gucci. Większa ilość przydatnych informacji pozwoli na szybsze znalezienie rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy Gucci dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde nadesłane zgłoszenie, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjne metody kontaktu Gucci, udostępniony został także adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą wysyłać problemy wymagające pomocy ekspertów Gucci. Należy jednak nadmienić, że w przypadku wybrania tej opcji na kontakt z Gucci, na wiadomość zwrotną będzie trzeba czekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych opisanych na poniższej stronie internetowej metod na kontakt z Gucci.

Adres korespondencyjny Gucci Laboratoria Medyczne:

G Commerce Europe SpA
Via Don Lorenzo Perosi, 6
50018 Scandicci - Florence - ITALY

Telefon Gucci

Jednym z najczęściej wybieranym przez klientów sposobem na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Gucci jest skorzystanie z udostępnionego na poniższej stronie internetowej numeru kontaktowego. Za jego pomocą klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami Gucci i uzyskanie wszelkich istotnych informacji i aktualności. Dodatkowo konsultanci kontaktu Gucci potrafią także udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Dodatkowo podane numery kontaktowe dostępne są dla wszystkich klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 do 22:00, a także w niedziele w godzinach od 10:00 do 22:00.

Telefon Gucci Obsługa Klienta: +39 05575924040