Berner Polska kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-05-05 11:12:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 10:44:30
Berner Polska kontakt

Berner Polska kontakt możliwy poprzez formularz kontaktowy, adres internetowej poczty elektronicznej lub połączenie telefoniczne. Dane kontaktowe Berner Polska znajdują się na stronie serwisu.

Berner Polska kontakt

Berner Polska jest jedną z przodujących w Europie wielokanałowych firm. Oferujące w swojej działalności takie rzeczy jak sprzedaż materiałów eksploatacyjnych chemikalia, narzędzia oraz prowadząca usługi z zakresu sektora motoryzacyjnego, przemysłowego oraz budownictwa.

Kontakt Berner Polska jest możliwy do uzyskania na kilka sposobów. Firma Berner Polska udostępnia dwie linie kontaktu telefonicznego. Pierwsza linia jest realizowana w celu kontaktu z działem obsługi klienta lub działem sprzedaży. Konsultanci obsługujący linie postarają się odpowiedzieć na wszelkie zapytania kierowane w stronę artykułów sprzedawanych przez markę Berner Polska. Linia jest obsługiwana od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00. Druga linia służy do kontaktu w ramach konsultacji z marka Berner Polska, gdzie można zapytać o działalność marki oraz prowadzone przez nią usługi. Oprócz kontaktu telefonicznego firma Berner Polska udostępnia adres internetowej poczty elektronicznej służący do wysyłania zapytań od klienta. Dodatkowo marka Berner Polska na swojej stronie posiada formularz kontaktowy, który można wysłać zapytania dotyczące produktów, złożonego zamówienia lub innego podobnego wsparcia ze strony producenta.
Aby poprawnie wypełnić formularz, należy uzupełnić dane dotyczące Imienia oraz Nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail oraz dodatkowo można dodać dane własnej działalności takie jak numer NIP, nazwa firmy, oraz należy uzupełnić pole wiadomości zapytaniem kierowanym do Berner Polska

Berner Polska kontakt telefoniczny

Dział obsługi klienta: 12 297 62 30

Biuro Berner Polska: 12 297 62 00

Berner Polska kontakt poprzez adres e-mail

Biuro Berner Polska: [email protected]

Dział obsługi klienta: [email protected]